Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panzi fültisztító mennyire...

Panzi fültisztító mennyire használ? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most vettem délután a kutyámnak, mert picikét piros a jobb füle és olyan nehéz takarítani neki, mert nem nagyon hagyja. Leírom (a lényegeseket) ami rá van írva:


A készítmény összetétele: Izopropil, alkohol, borsav, Klorofil.


A készítmény felhasználási területe, felhasználási javaslat: A készítmény alkalmas kutyák és macskák fülében lévő szennyeződések feloldására, tisztítására.


Adagolás és alkalmazásmódja: A folyadékkal átitatott tiszta vattával, fültisztító pálcikával vagy közvetlenül a cseppentő flakonnal az állat fülkagylójába és külső hallójáratába juttassuk a szert, majd fültövének masszírozásával a külső hallójáratban egyenletesen oszlassuk el. Kb. 5 perc múlva a feloldott szennyeződést töröljük ki az állat füléből.


Ellenjavaslatok és mellékhatások nem ismert.


Figyelmeztetés: Sérült dobhártya esetén nem alkalmazható. Ha szembe vagy bőrre kerül azonnal bő vízzel le kell mosni. A készítmény csak előírás szerint alkalmazható.



Egy körülbelül 7-8 kilós kiskutya fülébe lenne. Mennyit csepegtessek bele és milyen időközönként? Vélemények, tapasztalatok a termékről? Köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 21. 17:03
 1/3 Pipis ***** válasza:

Szia!


Lehet, hogy hatásosan tisztít, de az alkohol sajnos kiszárítja a kutya fülét. Én azt ajánlanám Neked, hogy nézd meg a www.webkutya.hu oldalon például a Héry fültisztítót. 1500Ft ha jól emlékszem és náluk értékhatártól függetlenül ingyenes a kiszállítás.

Üdv

2011. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de már megvettem :( Legközelebb olyat veszek!

Nem tudod akkor hogy mennyit csepegtessek? Én úgy gondoltam hogy vagy kettőt bele a fülébe (esetleg a jobb fülébe hármat mert az csúnyább) várok öt percet és kitörlöm. És ezt mondjuk két naponta amíg nem tisztul ki rendesen.

2011. jan. 21. 17:42
 3/3 anonim válasza:
Én 2X csöpögtettem 2x2 cseppet az akkor 3-4 hónapos bichon havanese-em fülébe, és szépen elmúlt a gyulladás.
2012. júl. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!