Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem fel vele a kapcsol...

Hogy vegyem fel vele a kapcsolatot? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Handler vagyok, már 5-6 kiállításon voltam. Barátnőim kutyáit vezetem fel néha, meg rendszeresen junior handlerezek. Van a közelünkben (úgy kb 1 órányira) tőlünk egy pasas, aki a kedvenc fajtámmal jár kiállítani. Hogy is mondjam, kb minden álmom, hogy azt a fajtát vezethessem fel rendszeresen, szóval nagyon szeretnék neki handlerkedni... Tudom, hogy a gazdinak kéne megkérnie h handlerkedjek neki, de az ilyen szituációba ti mit tennétek??
2012. júl. 4. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel őt, és ezt így mondd el neki:) Mondd el, hogy nagyon kedveled a fajtát, és szeretnéd felvezetni a kutyusát.
2012. júl. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj el hozzá és mondd el ezt neki, bár nem hiszem, hogy bárki is odaadná egy vadidegennek a kutyáját, hogy kiállításon felvezesse(junior handlingen kívül). Egy kiállítás nevezési díja 4-8 ezer forint, ennyi pénzt nem szívesen dob ki az ablakon az ember, hogy te szórakozhass, aztán meg kitudja hogy vezetsz fel. De egy próbát megér, bár sok reményt ne fűzz hozzá.
2012. júl. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!