Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy vegyem fel vele a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem fel vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit kb. a fél város ismer. Egy barátnőm az osztálytársa, és mesélt nekem róla, és az elmondottak alapján egyezik a stílusunk is,és elég szimpatikus is. Sajnos ő nem tudja ki vagyok, eddig a legnagyobb közös "dolgunk" az volt, hogy hasba rúgtam véletlen egy úszóversenyen bemelegítés közben. Szívesen megismerném, de nem tudom, hogy kezdjem. Nem akarok Facebook-on ismerkedni, inkább élőben. Mit üzenhetnék a barátnőmmel, vagy hogy szólítsam meg? (szoktam látni) 15/L
2012. máj. 6. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ne üzengess a barátnőddel, mert ilyen esetekben gyakran ők jönnek össze :)

Egyszerűen kérd meg, hogy mutasson be neki, a többi majd alakul, ha neki is tetszel.

2012. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szoktad látni, akkor pl. először is köszönj neki, esetleg ha mondjuk boltban futtok össze, kérhetsz tőle segítséget, hogy vegyen le vmit a polcról vagy ilyesmi. Megkérdezheted tőle, hogy úszik-e még, és ha igen, milyen sikerrel, vagy mi a kedvenc úszástípusa (már ha jól vettem ki a szavaidból), melyik iskolába jár stb. Esetleg Fb-on vedd fel az ismerőseid közé azzal az üzenettel, hogy emlékszel, találkoztunk az uszodában, és lépten-nyomon összefutunk, és most éppen véletlenül megtaláltalak...
2012. máj. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy neki fogalma sincs róla, hogy ki vagyok...
2012. máj. 6. 21:44
 4/4 speakers96 válasza:
Ha ennyire szerény vagy,akkor facebook-on írj rá!Mindegy, hogy mit, ha szimpatikus leszel neki,akkor jönni fog magától a szitu,és bármi kisülhet!!: )
2012. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!