Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy vegyem fel az ex barátomm...

Hogy vegyem fel az ex barátommal a kapcsolatot ha nem akarok neki sms-t írni / felhívni?

Figyelt kérdés

egy városba lakunk. arra gondoltam hogy többször eljárok azokra a helyekre ahol meg szokott fordulni hátha összefutok vele és elkezdődhet esetleg egy beszélgetés. Közel 3 hónap után van még arra esély hogy lehet ebből még valami? Esetleg valami más ötlet ami bejött valakinek?

Köszi


2012. jún. 18. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Mi változott, ami miatt szerinted újra kezdődhet? Ha csak úgy összefuttok - még ha egy kicsit előre betervezve is :) - a beszélgetésből kiderülhet, hogy van-e értelme reménykedni. Bár szerintem már keresett volna, ha hiányzol neki!
2012. jún. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shaddark ***** válasza:

Kérdezd meg sms-ben jól van-e, mi újság vele.

Engem minden volt barátnőm felhívott még idáig utána is, nincs ebben semmi, sőt szerintem ez a normális.

2012. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már sokszor szakítottunk és most ez véglegesnek tűnt részemről ezért nem keresett szerintem, persze lehet nem hiányzom már neki. az összefutásra azért gondoltam mert látnám egyből a reakcióját.
2012. jún. 18. 14:17
 4/5 Shaddark ***** válasza:

Nem hagytál nála semmit?

Vagy ő nálad?

:)

De facebookon is utalhatsz rá hogy hiányzik a régi szerelem, zenével ilyesmi, nem tudom fent vagytok-e.

2012. jún. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát se facebook és se cuccom nála .(
2012. jún. 18. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!