Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pedigree dentastix valóban...

A pedigree dentastix valóban jó? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semeddig sem tartott a kutyámnak szétrágni, ez minden csak nem fogtisztító :)
2012. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Max jutalomfalatnak, de nálunk a kutya még ki is hányta. Nem tartott tovább 1percnél és fél órát öklendezett utána, még szerencse, hogy ingyenes termékminta volt. De a természetes csont viszont nagyon jól bevált fogtisztítóként (is).
2012. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én ma vettem a kutyámnak,ízlet neki,de hamar végzett vele :D
2012. júl. 4. 11:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is hamar szokott végezni vele de nagyon szereti így szoktam neki venni.
2012. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az enyém lefeküdt , bevette a két mancsa közé hogy függőlegesen álljon aztán szép komótosan elrágcsálta. Hogy ezalatt mennyire tisztította a fogát az kétséges :D De ízlett neki. Azért venni nem fogok , jobb az igazi csont:)

Jó hogy volt belőle minta , így már nem fogok késztetést érezni hogy vegyek belőle:D

2012. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

vegyél neki fressnapf-be szárított marhagégét,csirkelábat,sertéslapockát,sertéslábszárat jó füstöltek,finom a kutyáknak,sokkal jobb mint ezek a szarok már bocsánat:)

Én mindig ezeket veszem a kutyámnak és szépek a fogai. Még a szárított műbőrcsonttól se lett ilyen szép a foga.

2012. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak szólok amúgy, hogy a marhalábszár 1000-1500Ft között van a Fressnapfban, a hentesnél 50 Ft-ért adják darabját! Egy órát főzitek és fogtisztításra teljesen jó :)

Ja, és a füstöltet speciel az én kutyám nem bírja...

2012. júl. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 VBeata81 ***** válasza:
Nem ér semmit, nem elég kemény, de a kutyám szereti. Gondolom, agyon van ízesítve.
2012. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kistestű kutyám 5 falatra megette, alig rágta. Pénzkidobás, ha azt akarom, hogy rágjon, akkor főzök neki egy lapockacsontot.
2012. júl. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
adj neki egy jó nagy darab marhahust egyben. Az ha a kutya marcangol, tökéletesen rendben tartja az első i fogakat, és a hátsókat is.
2012. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!