Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogy hoztátok el a kutyátok...

Ti hogy hoztátok el a kutyátokat/hogy szokták/hogy "illik"?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy eddig csak a közelből hoztunk,így kézbe raktuk be a kocsiba és hazahoztuk 5 perc volt.De most nem innen fogjuk,hanem kb. másfél órás úton.Vigyek neki egy ilyen hordozót?Nem lenne egész úton abba,csak lehet így neki s kényelmesebb lenne.Ötlet?Tapasztalat?Segítsetek lécci:)

2012. júl. 4. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyobbacska a kutya akkor vigyél hordozót de akkor már olyat célszerű venni amibe a kutya nagy korában is belefér.

Mi pl. nemrégen hoztunk egy Pulit kb. 1 órás út volt. Mi egy dobozban hoztuk.

2012. júl. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi,amúgy egy kölyök border collie:)
2012. júl. 4. 12:57
 3/11 VBeata81 ***** válasza:
Az én Jamie-m egy pléddel kibélelt ruháskosárban utazott, de egy esetleges baleset esetén az nem biztonságos. Ha van hordozód, az jobb, fordítsd úgy, hogy lásson téged a kutyus. Ha most hozod el, ebben a nagy melegben, akkor nagyon figyelj oda rá.
2012. júl. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hordozó nem árt, de szerintem sokat legyen ölben. akkor kerül el otthonról, új neki a helyzet, az megnyugtatja, ha utazás közben ölbe veszitek, beszéltek hozzá, simogatjátok


az esti v a hajnali órákban hozzátok, ha nincs légkondi az autóban, mert ebben a kánikulában egy másfél órás utazásba bele is pusztulhat a kutya. nem vészmadárkodok, sajnos tudok ilyenről a közvetlen környyezetemben is :-(

2012. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ölben volt végig - el is aludt :)
2012. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szokam látni, nagyobb kutyiknál csomagtartó+ egy olyan "dobozban" feküdt, ami szatén volt..:)
2012. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szállitóboxban mindenképp! Ugy utazik biztonságosan a kutya.
2012. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ugrabugra kölyköt mindenképpen szállítóketrecben hoznék el, úgyis meg kell szoknia előbb vagy utóbb...így legalább előbb :)


Kutyám 9 hónapos volt, mikor hazahoztuk menhelyről. Simán beraktam a csomagtartóba és ott feküdt hazáig kb. 1 órán keresztül

2012. júl. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ölben szerintetek kibírná?Az a helyzet,hogy a szüleim feleslegesnek tartják,mert úgyis kinövi,meg amugy se használnánk,mert a kutyasuli egy köpésre van a házunktól:| a kutyakozmetika se messze,azt is meg tudnánk oldani kocsiba szállás nélkül ugyhogy az ugy nem rossz neki hogy az ölembe kell lennie?
2012. júl. 4. 18:38
 10/11 lakle ***** válasza:
Az enyém ölben volt, máshol nem is lehetett volna, mert olyan hisztit csapott még így is alig bírtam megfogni a másfél kilós kis testét:) Csodálkozom is, hogy valakinek el is aludt a kutyája, hihetetlen nekem!
2012. júl. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!