Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elütötték a kutyámat, megvizsg...

Elütötték a kutyámat, megvizsgálták, ennek ellenére lehet mégis valami baja?

Figyelt kérdés
Nem láttam az ütközést, mert parkoló mögül rohant ki, csak hallani lehetett a puffanást és hogy vonyítva elrohan. Haza szaladt hála Istennek, és elvittük a dokihoz egy órán belül. Ott röntgen és uh is volt. Ami szerint semmi baja nem lett. De 24 órán át figyelni kell, mi lehet még esetleg, ami kiderül, amit a vizsgálatok nem mutattak ki?
2012. júl. 4. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Az állatorvosok tudják. Az lehet a baja amit ő mond, hogy lehet. Ő is tévedhet.

de mi meg nagyobbat lőhetünk mellé, szóval ide felesleges a kérdés mert nem fogjuk tudni. A doki röntgene meg ultrahangja több mindent elárul. Belső sérülésről meg egyébről.

2012. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam, ha valakinek van ilyen tapasztalata, az elmondhatná, hogyha rtg és uh ellenére kiderült valami.
2012. júl. 4. 16:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Belső vérzés lehet. Ezt nem mutatja ki se az uh., se a röngen.

Figyeld, ha bágyadt, rosszul van akkor inkább vidd vissza.

2012. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A francba, azt hittem, azt kizárták! Dehát az az ultrahangon nem látszik?
2012. júl. 4. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha lassan folyik a vér bent akkor nem látszik. csak akkor lehet észrevenni, ha egy mennyiség már kifolyt és "átvilágításnál" látszik.
2012. júl. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!