Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért megy a 6 hetes kiskutyám...

Miért megy a 6 hetes kiskutyám hasa?

Figyelt kérdés

Ma hoztuk haza, a tenyésztő tegnap adott neki féreghajtót, azt mondta még 1* adjak nem sokára.

Egy kicsi féreg volt a kakijában, így holnap megyek az orvoshoz vele, de addig is nagyon érdekelne, miért megy a hasa, prütyizik. Ha eszik rá két órára már 2* hígat székelt, igaz pisilnie is ugyan ilyen gyakran kellett. De aggaszt ez, nem hiszem, hogy normális dolog lenne. A színe szürkés, vízben ázott tápot kapott konzervvel, mind kettő junior. A tenyésztő konzervvel etette inkább, de nagyon sovány a kiskutya, még szopizott is néha. Ki vannak a bordái...

Aki okos szeretne lenni és bírálna, kérem ne tegye, mert a kiskutya már itthon van, szeretem őt, kifizettem, kell nekem... Szóval nem kérek kiokosítást, csupán azt szeretném, hogy mostantól semmiben ne szenvedjen hiányt és jól érezze magát, szép élete legyen!!!


2012. júl. 4. 21:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
szerintem nem tenyesztotol vetted a kutyust, mivel a tenyeszto nem adja oda a kutyat meg iylen korba, csak legalabb 8hetesen,esetleg valamelyik 12hetesen, iylenkor meg az anyukajaval kene lennie.
2012. júl. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
A féreg miatt lehet sovány, és a hasmenés miatt. Ami átszalad a kutyán, az nem hasznosul. Holnapig nem lesz gond. Az orvos majd eligazít.
2012. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%

ma 21:41

Nem mindegy, honnan vette már? Nála van és kérdezett. Te nem válaszoltál a kérdésére semmit.

2012. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nem kioktatást kérek!!! Neki itt sokkal jobb, nagyon rossz a "fizikuma" a kiskutyának, itthon hamarabb össze tudja szedni magát. Én sem így gondolkodom erről, de most már nem bánom, hogy másképp alakult.

Bozsoki Harci Misa unokája a kutyánk, tudom ki a tenyésztő és ki nem, ha nem tenyésztőtől származik is a kiskutyánk, neked ahhoz semmi, de semmi közöd, ha szeretnél segíteni a válaszoddal tedd azt, ha meg nem, akkor hanyagolj!!!

A doki holnap úgy is konkrétumot fog mondani...

2012. júl. 4. 21:45
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 2. és 3. válaszoló!
2012. júl. 4. 21:45
 6/20 anonim ***** válasza:
A Feregtol és a hsmenestol is lehet sovány. Sztem a konzervet hanyagold, adj csak szarazat beaztatva, esetleg főzz hozza egy kis rizset és keverve add. Oltasokkal hogy áll?
2012. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
1. oltást tegnap kapta meg.
2012. júl. 4. 22:02
 8/20 anonim ***** válasza:
Milyen oltást kapott? Lerobbant, férges kutyának van olyan oltás, ami kb két hétig védelmet ad . Addig van ideje kicsit összeszedni magát és akkor onnantól mehet az oltási sor.
2012. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
pl. attól, hogy most kezdi el enni a ti ennivalótokat, vagy új neki a környezet és idegi alapon, vagy akár a féreghajtótól! ne aggódj :)elfog múlni! ha nem múlik el neki 2-3 nap alatt adj neki magába rizst!:) ha akkorse irány a doki!:) én saját tapasztalatból mondom mivel új kutyás vagy, h nem muszáj egyből mindenért dokihoz rohangálni!:)
2012. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Most voltunk kint, megint prüttyögetett szegénykém...

Nagyon sajnálom, a kedve amúgy jó, most tép mindent a kis kosarában. :)

Biocan P és Vibrac Vitaminthe, ezek vannak beragasztva, nem tudom melyik oltás ez.

2012. júl. 4. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!