Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kistestű kutyafajták?

Kistestű kutyafajták?

Figyelt kérdés

Erősen gondolkozom egy menhelyi kutyuson de azért kíváncsi lennék milyen kisebb méretű kutyafajták vannak. Társas házban az emeleten (lakótelep féleség de van egy kisebb kert) lakunk, a kiskutya alapvetően a folyosón, konyhában lakna de a szobába is bejöhetne ha itthon vagyok. Napközben 8-16-ig dolgozom, és néha pár napra el kell utaznom(havonta 1x-2x 1-2 napra)Akkor a szomszédom viselné gondját a kiskutyának. Szeretek kirándulni sétálni, munka elött és után vinném. Néha magammal tudnám vinni amikor elutazom. Milyen kisebb méretű fajták vannak? A tacskó nem hiszem hogy jó választás lenne mert elég sok lépcső van. A yorkitól,csivavától, francia bulldogtól,kiráz a hideg úgyhogy légyszi ne írjátok.

Keresgéltem neten de sajnos nem találtam olyan fajtát ami tetszene. Vagyis egy van de nem tudom mi a fajta neve vörös szőre és valamilyen terrier. Nagyon aranyos.

Bocsi elég igényes vagyok:)

Köszi a válaszokat


2012. júl. 5. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Beagle, terrierek, westie, spániel, palotapincsi.. Persze, ha szobakutyát tartasz, rendszeresen vidd le őket mozogni, naponta minimum 3-szor. Esetleg ha a vöröses színe terrierről tudnál képet csatolni, az jó lenne. Hátha felismerem. :)
2012. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jó múltkor lementettem egyet amikor még nem felejtettem el a nevét.

[link]

Kerestem de nem találtam sehol a neten

2012. júl. 5. 11:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Cairn terrier

[link]

2012. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

norwich terrier

2012. júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaaj ,tényleg nagyon kis édes! :D Szerintem pont jó lesz szobakutyának! ;) Nekem spánielem van, örökmozgó, ő nem hiszem, hogy bírná lakótelepen.
2012. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat a norwich terrierre gondoltam de a cairn terrier is aranyos
2012. júl. 5. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!