Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya alkalmasabb a...

Melyik kutya alkalmasabb a házőrzésre, ír farkas kutya vagy pedig német dog?

Figyelt kérdés
csak ez a két kutya jöhet szóba, itt a gyerekek döntöttek!
2012. júl. 5. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a Német dog kiváló örző-védő kutya! nekünk is Dogunk van és senki nem jöhet be a házba, csak,hogy ha én is ott vagyok !
2012. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Német dog.
2012. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekünk egy német juhászunk van, és nagyon rendesen őrzi a házat, idegen nem jöhet be. Ha elmegyünk sétálni akkor is nagyon vigyáz rám. :)
2012. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocsi félreolvastam a kérdést. szerintem is német dog, barátunknak is az van.
2012. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
A dog nagyszerű házőrző kutya. ráadásul a gyerekekkel is jól kijön.Ha dog van a háznál biztonságban hajthatod le a fejed:)
2012. júl. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ír farkas kutya az nemvédi meg a házat ? vagy a Német dogjobban védi ?
2012. júl. 5. 16:22
 7/16 anonim ***** válasza:
A német dog jobban!
2012. júl. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A német dog sokkal jobb házörző
2012. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A dog alkalmasabba a feladatra sokkal
2012. júl. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
El kell, hogy keserítselek, egyik sem. Ezek a kutyák mai formájukban már csak mutogatásra valók sajnos, hogy milyen extrémek. Barátságos, családszerető kutyák. Persze ha jön valaki akkor ugatnak, de ez koránt sem jelenti az, hogy őrzik is a házat. Legfeljebb a kinézetük ijesztő. Hatalmas nagyságuk miatt nem mozognak nagyon fürgén, a dognak nagyon rövid a szőre, télen biztos, hogy nem érezné jól magát kint, arról nem is beszélve, hogy nem élnek valami sokáig, mert nem természetes a méretük. Minden feladatra megvannak a megfelelő kutyák, ne egy másikat akarjuk beleerőltetni.
2012. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!