Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fontos! Elveszett, nem látta...

Fontos! Elveszett, nem látta valaki?

Figyelt kérdés

2009 július 2-án hajnalban ismeretlen körülmények közt eltűnt Mályiból (Miskolc mellett) egy személykeresésre kiképzett mentőkutya. Gazdája kórházi tartózkodása miatt ismerősök vigyáztak rá, de VALÓSZÍNŰ, HOGY HAZAINDULT BUDAPESTRE (egyszer már megtette 1 éves korában), ezért Miskolc és Budapest közt bárhol felbukkanhat!



Neve: Thor

Fajtája: malinois (rövid szőrű belga juhászkutya)

Kora: 6 év

Neme: ivartalanított kan

Színe: vörös, fekete maszk és fülek

Szőre: félhosszú, hosszabb az átlagosnál


Nyakában nyakörv bilétával, telefonszámmal, jobb fülében tetovált 7 szám, nyak bal oldalában mikrochip, petvetdata.hu-n regisztrálva. A kutya nem csavargós, nem vadászik, emberekkel, állatokkal barátságos, bár kissé tartózkodó.


Bárki látja, megfogja, hall róla, kérem, értesítsen! Telefon: 30 5798818 vagy 30 5798787 vagy e-mail: komondip@freemail.hu.


2009. júl. 10. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nem láttam, de szerintem amíg senki nemjelentkezik, h megtalálta volna, addig hívd fel a szóbajöhető menhelyeket, s kérdezősködj hátha vmelyik befogadta. Vagy ha nem fogadták be akkor hagyd meg nekik az elérhetőséged, h ha egy ilyen tipusú kutyát találnak akkor tudjanak értesíteni s megnézhetsd h a tiéd-e. Remélem épségben meglesz. Szorítok!
2009. júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Feltettem iwiw üzifalra, hátha többen olvasgatják.

Remélem előkerül a tekergő épségben.

2009. júl. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ez egy jó ötlet volt. Én is kitettem, s kértem ismerőseimet h továbbítsák. Így elég sok emberhez fog így eljutni. Sztem amellett h felhívod a menhelyeket meg hasonlók, tedd fel különféle fórumokra is. Remélem megtalálod. Szorítok neked. Sok sikert.
2009. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Thor magától hazatalált :)

2009. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!