Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elveszett! Látta valaki?

Elveszett! Látta valaki?

Figyelt kérdés

2008. májusában veszett el a képen látható kutya.Kan,kistestű,hosszúszőrű pincsi-spicc-tacskó keverék.Azóta felkerestem több gyepmesteri telepet,adtam fel hírdetést a FaluTV-ben,raktam ki plakátokat,a környező megyék állatmenhelyeinek is írtam e-mailt,több hírdetésem is szerepel a neten,de 2 éve hiába keresem.Kérem,aki látta segítsen!,,Nem kell,hogy emlékezz rám,csak ne felejts el!"

[link]


2010. máj. 14. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Melyik településen veszett el?


Bár én nem láttam, de ha megírod talán esélyesebb megtalálni.

2010. máj. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem látni semmit a képből mert tök homályos
2010. máj. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem reklámozni akarom, de sokaknak az iwiw segített, oda is tedd fel a fotót, bár jobb lenne egy olyan, ami egész alakos
2010. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha két év alatt nem találtad meg,akkor nem sok esély van rá,hogy most megtalálod..:( Lehet valaki befogta és már más valakinél él!Egyszer az én kutyám is eltünt kutyasétáltatás közben mert megijedt egy lótól..,és elfutott!Ez este volt és sötétben..,állitólag egy család befogta/befogadta de másnap délután megszökött és a szagok alapján hazatalált!Soha nem felejtem el,mikor mentem haza a suliból és Ő pont a házunk elött baktatott hazafele...,én örömömben a nevét orditottam mikor megláttam és átöleltem!:) Sajnálom,hogy eltünt a kutyusod!!Remélem azért a Tied is egyszer megkerül,a remény hal meg utoljára!!;)
2010. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az már nem lesz meg. Két éve volt.
2010. máj. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A lényeg látszik a képen, ha életlen is.

Fel kell tudni adnod. Ennyi idő után már nem lesz meg sajnos, csoda kéne. Ha él még, valaki más családjánál él és valószínű h már megszokta ott. ha megtalálnád elhoznád onnan? mivel keverék, az ellopás és a szaporítókézbe jutás veszélye kizárható.

Nem mondtad mennyi idősen tűnt el. Meddig fogod keresni? Neked is könnyebb lenne ha rituálisan elbúcsúztatnád, én is ezt tettem azokkal a kisállataimmal, akiket nem temethettem el. az ember így dolgozza fel az elvesztésüket. én verset írtam és azt égettem el és temettem el, majd virágot tettem a helyre, de képet is lehet ugyanígy. megkönnyíti a búcsúzást, megnyugtatja a háborgó, önhibáztató lelkiismeretet.

2010. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

lehet, elvitték az ufok xD

najó, viccet félretéve..sztem sem lesz már meg sajnos..két év :S

2010. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Valószínű,hogy nem sok esélyem van,hogy megtaláljam,csak gondoltam itt is megpróbálom.Elfogadtam és feldolgoztam,hogy nincs velem többé,de jó lenne mégegyszer látni őt.Rövid történetünk:

1996-ban,6 éves koromban édesapám hazahozott nekünk egy aprócska,csivava-pincsi-mopsz-tacskó keverék,kb. 4 hetes szuka kutyust.Szerelem volt első látásra...2006-ban,Szofika utolsó ellésénél 3 kiskutyát hozott a világra.Kettő halva született,egy kis dagi (természetesen a legcsúnyább) szerencsésen életben maradt.Családommal úgy döntöttünk,hogy megtartjuk a kicsit,így el is neveztük születése napján Spaikinak.A kiskutya éppen 2 hetes volt,amikor ismeretlenek megtaposták az anyukáját.A mamára műtét várt,mert átszakadt a hasfala,ezért el kellett választani a kicsitől és én vettem át a kutyamama szerepet.Spaiki szépen fejlődött,az anyakutya a keresztanyámékhoz került a sikeres műtét után.2007-ben Szofi elveszett.Az egész család siratta,kereste-mindhiába,de hálásak voltunk (főleg én),hogy utolsó kölyke megmaradt nekünk.Egy éves korára Spaiki nagyon szép kutya lett.Mindenféle kutyafajta keveredett benne,mégis gyönyörű volt és sokan szerették volna megvásárolni tőlem.Persze annyira ragaszkodtunk egymáshoz,hogy ilyen szóba sem jöhetett!Aztán 2008 május 01-én,este be kellett mennünk a szomszédos városba.Spaiki az autó után futott,de mivel olyan helyre mentünk-most nem tudtuk magunkkal vinni,reméltük,hogy mint mindig most is haza megy az utca végéről.

Akkor láttam őt utoljára.

Adtam fel több tucat hírdetést,írtam az állatmenhelyeknek,rengeteg kutyát néztem meg menhelyeken,gyepmesteri telepeken.Befogadott,talált,elveszett-mindennaposak ezek a szavak a google keresőjében.

Spaiki azonban nincs itthon...

2010. máj. 14. 12:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha kijöne a kutya utánam azonal menék és vinném vissza...

Nagyon sajnálom,biztos neéz de ez a te hibád..

2010. máj. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy az én felelőtlenségem miatt veszett el és nem követem el mégegyszer ezt a hibát!Azt hiszem,akkor nem gondoltam bele a következményekbe.Sőt,ez biztosan így volt...
2010. máj. 14. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!