Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudhatom meg, ha a...

Hogy tudhatom meg, ha a kutyámnak van valami a fülében, vagy esetleg begyulladt?

Figyelt kérdés
Mostanában elég sokat rázza a fejté, és régebben azt olvastam, hogy ez komoly fülgyulladást is jelezhet. Lehetséges, hogy esetleg huzatot kapott?
2009. júl. 10. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet rühes is, nincs a fülében ilyen barnás váladék? mindenképp vidd el dokihoz, mert ha rázza a fejét akkor valami baja biztos van és ezen csak orvos tud segiteni, semmiképp se próbálkozz otthoni praktikákkal, mert csak ártanál neki.
2009. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, amugy barnás váladékot nem észleltem.
2009. júl. 10. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen vidd el dokihoz! Az enyémmel is ugyanez volt, semmit nem láttam ugyan benne, de azért elvittem a dokihoz. És milyen jól tettem! Egy akkora toklászt húzott ki belőle, hogy csak néztem. Fogalmam sincs mikor kerülhetett bele, vagy hogy hogy, de a lényeg, hogy ott volt, és ha nem viszem el dokihoz, bizony komoly baja lett volna. Úh azt ajánlom, ne késlekedj! Üdv!
2009. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd dokihoz.Miénk is rázta a fülét, furcsán egy irányba ment.Aztán kiderült, hogy fülgyulladása van.Azóta rendszeressen tisztitjuk a fülét.Attól még lehet más baja is.
2009. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na, ma elmentünk már a dokihoz, megnézte a fülét, nincs semmi baja. Amúgy az utolsó válaszolónak: nekünk is furcsán járt egy kicsit, meg rázta a fejét, de az orvos szerencsére megnyugtatott, hogy nincs semmi baj :)
2009. júl. 10. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!