Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem bírja ki a kutyánk amíg...

Nem bírja ki a kutyánk amíg leérünk a 4. ről az utcára, bepisil, bekakil, mit csináljak?

Figyelt kérdés

1 éves múlt és eddig nem volt gond,de kb 1 hónapja, 3 sétából 1x tuti bepiszkít a lépcsőházba,elég rossz,mert ilyenkor haza kell menni és feltakarítani,hogy a szomszédok nehogy észre vegyék..

már csináltuk azt,hogy fél órával vagy egy órával korábban mentünk le,de akkor is bepiszkított,amikor kisebb volt akkor nem csinált ilyeneket,most meg mért? a másik kutyánk idősebb de ő soha nem piszkított még be a lépcsőházba!!!

kb 1 perc se míg leérünk és nem bírja ki nem értem..


mit tehetnék??

ha ölbe vinnénk le akkor nem piszkítana be???


(havanese)


2012. júl. 6. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kézben levinni. Amúgy ugyanoda piszkít? Mert ha igen, lehet hogy azért, mert egyszer besikerült és azóta érzi a szagát és ezért csinál oda. Én mindenképp kézbe venném amúgy.
2012. júl. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne fél órával vagy órával vigyétek le korábban, hanem iktassatok be még 1 vagy 2 eü sétát. 1 hónapja kezdődtek a melegek, gondolom többet iszik, nem bírja addig.
2012. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem ugyan oda piszkít, mindig másik emelet és másik lépcsőszakasz..


akkor beiktatunk még 2 sétát remélem megoldódik a próbléma


köszi a válaszokat!!

2012. júl. 6. 09:55
 4/9 Dottorre ***** válasza:

Többet iszik, plusz az izgalom, hogy végre lemegy.

Ezen nem fogtok tudni segíteni, szeritnem a kezetekre is oda fog piszkítani. Ha kibírná, nem csinálná, ebben biztos vagyok. Szúrjátok le mindig, amikor odapiszkít, hogy érezze, hogy nem szoktátok meg, hogy ez így van, és titeket bánt, aztán bízzatok benne, hogy előbb-utóbb magától elmúlik. Mást nem nagyon fogtok tudni tenni sajnos.

2012. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem lehet, hogy "allergiás" valamire...
2012. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

mindig leszidjuk érte!!

de valószínű ,hogy többet iszik és azért kell neki és így nem bírja ki

2012. júl. 6. 09:58
 7/9 A kérdező kommentje:

allergia???

biztos nem

2012. júl. 6. 09:59
 8/9 A kérdező kommentje:

gratulálni tudok csak!!!

BETEG!!

2012. júl. 6. 10:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm!Nagyon kedves vagy!
2012. júl. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!