Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog kutyám alvás...

Francia bulldog kutyám alvás közben "bepisil" mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Most vettük észre hogy kutyusunk maga alá vizel.Ez másnál is előfordul vagy csak a mi kutyánknál?
2012. febr. 14. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Állatorvos. Ha vizeletvisszatartási problémája van, ráadásul alvás közben akkor valószínűleg szervi baja van. Ez ugyanolyan mint az embernél, álmában működnek az elzáró izmok, nem éri stressz sem, amitől az "kinyiljon".
2012. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

állatorvos mindenképp!


ugyanilyen problémája volt az én kiskutyámnak is, 8 hetes korában kezdődött (bár a tenyésztőnél akkor már az udvaron voltak a kölykök, úgyhogy lehet már korábban is, csak nem vette észre), sajnos nem jöttünk rá rögtön, hogy ez nem csupán felfázás, hanem inkontinencia... az inkontinencia miatt pedig újra és újra felfázott (hiába törölgettem, mindig pisis volt a feneke, és a bacik megtelepedtek benne), több antibiotikum kúrát is végigcsináltunk, mire rájöttünk, hogy mi a felfázások oka... rengeteg pénzem ráment és végül egy tök olcsó gyógyszer megszüntette az inkontinenciát... majd kiírtottuk az utolsó felfázás-bacikat is, és azóta sincs ilyen problémánk.


summa summarum ez semmiképp sem olyan dolog, amit "majd kinő", mert hipp-hopp húgyúti problémák sora kerülhet elő...

2012. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mi is most vettük észre!1 éves és lakásban tartjuk mióta hideg van...Mindenképp megyünk orvoshoz!Azért kérdeztem meg előbb mert azt hittem ez is olyan mint a pukizása:)--vele jár!

Köszi a válaszokat!!!

2012. febr. 14. 12:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is Franciám van!

Dehogy jár vele. Az enyém már majdnem kétéves, de teljesen szobatiszta. Még most is amikor frissen műtötték. Mindenképpen vizsgáltasd ki, ez nem normális dolog.

2012. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!