Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez jó a hőségben a kutyámnak?

Ez jó a hőségben a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Naponta többször (2-szer,3-szor) a hátát ,fejét és a fenekét vízzel le szoktam önteni.Látszik a kutyámon ,hogy nagyon melege van ezért csinálom,de nem lesz beteg?(pl.megfázás...stb.)

És ha nem baj akk ezt szokta még vki csinálni?



2012. júl. 6. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle. De jobb hűtést érhetsz el, ha a lábait és a haást vizezed.
2012. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 nikikee457 ***** válasza:
Ettol nem lesz beteg egy kutya. Sot még orul is neki ha melegben lelocsolod.
2012. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azért ne olyan csapból engedett hideggel, mert az úgy nem túl jó. Ilyen épphogy langyossal.
2012. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle baja de tényleg ne jéghideg legyen. Én úgy szoktam, hogy mikor cserélem ki a vizét akkor a tálból a langyos vizet szoktam ráönteni.
2012. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is naponta többször hűtöm. Előveszem a slagot és pancsolunk. Imádja! A kutyák kádjában mindig van víz, de abba nem megy bele, mert a nap felmelegíti.
2012. júl. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
szóval akk a pociját is.Köszönöm.sokat segítettetek:)))
2012. júl. 6. 16:11
 7/16 A kérdező kommentje:
a kutyám nem szereti ha locsolom.Elfut vagy bebújik a házába...:/
2012. júl. 6. 16:14
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi este mindig elvisszük sétálni, napközben pedig ha van homokozótok, vizezzétek be, és a kutya előszeretettel fog belemenni, ráadásul hűsöl is.

2012. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor ne locsold. A nedves homok tényleg jó, a mi nagy kutyánk a szerszámos bódé alatt hűsöl. Azt esténként jól elárasztjuk vízzel és másnap beássa magát. Meg hetente 1-2 alkalommal felássák a bambusz nád környékét és ott fekszenek :D

A kicsi nálunk sem szereti a locsolást, sőt még a tócsákat is elkerüli. Sajnos őt "erőszakkal" kell hűteni. Szépen óvatosan bele szoktam tenni egy nagy kád vízbe, ami nem túl hideg. Azt elég jól tűri. Próbáld ki. Még az is lehet, hogy megszereti a vizet.

2012. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nem tudom mekkora kutyád van


ha kicsi akkor egy lavorba teszel vizet és belerakod és szépen a vízből merítve leöblíted a kutyát..


ha nagy kutyád van akkor egy régi kádat javasolok


amúgy pár ezer ft-ért lehet venni gyerek homokozót [link]


és abba tehetsz vizet és akár magától is belemehet..

ha egyszer kertesbe fogok költözni tuti veszek egy ilyet a kutyáimnak..


addig marad a közeli parkba a patakozás :)

imádják!!

2012. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!