Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfizethető áron dobarmann...

Megfizethető áron dobarmann kennel?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy ezek a kutyák drágábbak mint például az amstaff. De még is nincs olyan kennel, ami tűrhető és mondjuk maximum 80ezer forint egy kiskutya?
2012. júl. 6. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

De igen, kapsz ennyiért dobermannt, és jót. És jól gondolod, a kezdő tenyészetet, sokszor lelkiismeretesebbek mint a nagyok. Valóban vannak olyanok, akik nem megrögzött kiállitásozók, viszont odafigyelnek arra, hogy a kutyának min. a tenyészszemléje, ill. az egészségügyi szűrései meglegyenek. Egyáltalán nem törvényszerű, hogy az a kiskutya bármiféle hibával rendelkezik. Én a helyedben itt nézelődnék, www.dobemann.lap.hu

És inkább telefonláj, mint e-mailt küldj.

2012. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, mindenképp szétnézek. De nem értem akkor a többi miért cseszeget, hogy 80ezerért akarok kutyát venni. Én nem sajnálom rá, de ha mindent megakarok még neki adni mellé akkor nem tudom megvenni dupla áron...
2012. júl. 7. 00:03
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

Én nem cseszegetésnek szántam, igaz nem A-Z-ig, de ismerek pár kennelt, 120e alatt egyik sem ad tökéletes kutyát és az átlagárat kb 250e Ft-ra tenném. Hobbi célra a 100-120 a reális, ebben benne van az is, hogy hibás a kölyök. És persze ezek az itthoni árak, mert van olyan tenyésztő aki a magyaroknak "kedvezményt" ad. Pl itthonra elad jó helyre egy kölyköt 150-200e Ft-ért, amiért egy külföldi fizetne 1200-1400eurot.

Tényleg nézz körbe, keress fel pár tenyésztőt, de a te esetedben pont a sok jó kiállítási és munka eredménnyel rendelkezőket kerülném. (hiába van egy kezdő tenyésztő, ha lehoz egy jó párosítást simán elkérheti az átlagárat vagy még többet is, nem feltétlen fogja olcsóbban adni)

2012. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A tenyésztők is emberek. A mai világban nem könnyű eladni egy kiskutyát . Ráadásul ugy, hogy az az elsődleges szempont, hogy jó helye legyen. Egyébként milyen célod van a kutyával? Szeretnél sportolni, kiállitani, vagy egyszerűen csak szeretnél egy dobit.?
2012. júl. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
ha nincs pénzed ne vegyél és ne itt sírjál.
2012. júl. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Sportolni mindenképp szeretnék vele. Aktívan biciklizek és futok is. Általában minden hétvégén kirándulni is megyünk, vagy több kiló méteres gyalogtúrára.

Kiállítást még sosem próbáltam, maximum párszor elmennénk vele, hogy na még is milyen egy ilyen. De nem kifejezetten tenyész, illetve kiállításra lenne vásárolva.

2012. júl. 7. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!