Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erről a tenyésztőről mi a...

Erről a tenyésztőről mi a véleményetek? Vagy tapasztalat? Megbízható? ( több lent)

Figyelt kérdés
[link] szeretnék egy tervueren kölyköt, de csak hobby célra

2012. júl. 6. 03:16
 1/7 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat nincsen, de a honlapot tekintve elég jó lehet:)
2012. júl. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem menj el és látogasd meg őket. egyértelmű küllemtenyészet, és sikeres. A kutyák szűrtek az öröklődő betegségekre, ugynézem az előirt tenyészalkalmassági tesztek is megvannak, én mindenképp ajánlom. ott látom az idősebb szukánál is utódoknál 3- max. 4 alom lehetett, tehát még a kutyák sincsenek kiszipolyozva. De ugyis a személyes tapasztalatod alapján fogsz dönteni.:) Sok sikert:)
2012. júl. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem ismerem személyesen, viszont a honlap alapján elég jónak tűnik. Látogasd meg és döntsd el szimpatikus vagy sem.
2012. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rotis_lány ***** válasza:

Én ismerem őket, nyugodtan hívd fel. :)

A kutyákat személyesen még nem láttam, de Krisztiéket ismerve mindenből a legjobbat kapják.

2012. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor felkeresem őket:)
2012. júl. 6. 15:08
 6/7 Izgara ***** válasza:
Honnan látod egy honlapból, hogy egy szuka mennyit ellik náluk? Nincs is alom felsorolásuk. Egy szuka náluk legalább 6-7 -szer szül, és a 10 évest is befedezették. No comment......
2012. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt nem tudom akkor hol láttam, de most nem látom:)
2012. nov. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!