Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig szopnak a kiskutyák?

Meddig szopnak a kiskutyák?

Figyelt kérdés
Nemrég született a golden retriever kutyusomnak 4 fehér kis kölyke. Hány hétig kell az anyjukkal maradniuk születésük után és mikor ajándékozhatom el őket? Természetesen jó helyre fognak kerülni.
2012. júl. 6. 22:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
8 hetesen,chippel,1 oltással,bolhátlanul és féregtelenítve AJÁNDÉKOZHATOD el őket.
2012. júl. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11%
ezért kéne a szuka kutyát felelősséggel gondozni, főleg ha tüzel. Egy megellett kutya hamarabb lesz beteg, emlőrákos, méhdaganatos, és ha nincs ivartalanitva akkor mindig szülni fog .... és igy is annyi de annyi kutya van menhelyen hogy azért kell őket elaltatni, mert nincs férőhely.... pedig mind annyira szeretne gazdit! SZomorú, hogy ennyi felelőtlen ember van! És ezt nem risszindulatból mondom, de tényleg!
2012. júl. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Golden retriever kutyusok, van rájuk jelentkező, nem maradnak gazdi nélkül és igen inkább kiteszem a szülés TERMÉSZETES folyamatának.
2012. júl. 7. 15:44
 14/17 A kérdező kommentje:
komolyan nem tudom mért vagyok felelőtlen, kiszökött, megtörtént, a kiskutyusok jól vannak és jó helyre kerülnek, az anyakutyusnak semmi baja, csak arra voltam kíváncsi hány hetes korukig szopnak.
2012. júl. 7. 15:46
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
természetes persze egy olyan világban ahol nincsen gazdátlan kutya, ne te magyarázd már meg mi a helyes.
2012. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
És etetni,chipelni,oltatni + állatorvosi költségek,bolhairtás ezeket is belekalkuláltad?
2012. júl. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
minden bele van kalkulálva :DD De én akarom megmagyarázni mert itt már egy nyomorék kérdést sem lehet anélkül feltenni hogy valaki ne mondaná az ellenkezőjét annak amit csinálok. Köszi a válaszokat mindenkinek.
2012. júl. 7. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!