Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy olyan kérdés lenne hogy a...

Egy olyan kérdés lenne hogy a fecskék be költöztek hozzánk a tornácra, jobban mondva a tornác csillárára, esténként vagy öten alszanak rajta?

Figyelt kérdés

A kutyám is a tornácon alszik és a fecskék a csilláról le le kakálnak a kutyám meg tegnap felnyalta a fecske kakát lehet tőle valami baja?



felszoktam mosna a fecske kakát, de most a kutyám volt gyorsabb.... kb egy hete vannak nálunk.


de el üldözni nem akarom őket...


2012. júl. 7. 06:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld rajtakapni a kutyát, és határozottan leállítani, mikor (mielőtt) felnyalja. Ha sikerül tettenérni, és elég értelmes, (és elég komolyan gondolod, hogy megtiltsd neki, és ezt érzi is) akkor szerintem 3 alkalom után megérti, hogy ez tilos.


Amúgy az biztos, hogy a madarak szalmonellát terjesztenek, az ürülékükben pedig más kórokozó, és baktérium is lehet.

Hogy ezekkel mit kezd egy kutya gyomorsavja, vagy immunrendszere, azt nem tudom, de az emberé semmit nem csinál velük, pedig az se gyenge.

Ezek a kórokozók úgy vannak tervezve, hogy mindent kibírnak, szóval biztos, hogy nem egy egészséges dolog, hogy madárszart eszik egy kutya.


Még arra gondoltam, hogy esetleg valami tálcát lehetne alá rögzíteni, ami felfogja a szart, viszont ezt az izzók fölé kéne tenni, mert különben a fényt is felfogja...

2012. júl. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jav:

"más kórokozó, és baktérium is lehet. "


Más parazita, és baktérium is lehet.

2012. júl. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Még arra gondoltam, hogy esetleg valami tálcát lehetne alá rögzíteni, ami felfogja a szart,"



hogy ez eddig nekem nem jutott eszembe...


köszi a választ ment a zöld kéz!!!!!!! :)

2012. júl. 7. 06:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Több helyen láttam olyat, hogy egy vastagabb kartont lógattak le a fészek alá, hogy felfogja a piszkot.
2012. júl. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!