Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kóbor cicusok költöztek az...

Kóbor cicusok költöztek az ajtónk elé, mit csináljunk velük?

Figyelt kérdés

Pár hete kb 2-3 hete keveredtek ide fekete kóbor cicák, mivel nekem is van cicám félek, hogy megfertőzik vagy bántják.

Aranyos cicák 4 kölyök és egy anyuka.

Az a baj, hogy 40 km-en belül nincs menhely ahova bevihetnénk őket.

A hátsó ajtónknál várnak mindig, hátha kapnak kaját.

De van ott egy macska ajtónk, és kezdenek rájönni, hogy, hogy kell használni.

A kölykök is azért pár hónaposak biztos vannak.

Mi a teendő, hogy elmenjenek, vagy hova lehetne vinni őket?


2011. dec. 9. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
úhhhh ez nehéz ügy,de talán hívd fel az állatmenhelyt és talán elviszik!!!!
2011. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem elkezdted őket etetni, igaz? Na így már nem nagyon fognak elmenni. Miért nem tartod őket meg?
2011. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%

Talán az állatorvosnak kötelező intézkednie....talán!!!

Hívd fel és kérdezd meg,hogy ilyenkor mi a tehendő!!!!

2011. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Megtartással az a baj, hogy van egy cicám, és jövőhéten hozok el kutyust, és +ba 5 macskával nemtudok mit kezdeni.

Etetni nem etettem, hanem az én macskámnak kitett kajákat ehették meg, azóta amióta hátra telepedtek bent etetem a macskát.

2011. dec. 9. 14:25
 5/18 A kérdező kommentje:

Menhely 40 kilométerre van legközelebb =/

Állatorvos fel is hívom.

2011. dec. 9. 14:26
 6/18 anonim válasza:
Próbáldd meg őket elajándékozni vkinek tedd fel a netre v bármi,de sztem ne hagydd őket a sorsukra,m rád számitanak...Nehéz ügy,d ha tudsz mképpen segits nekik!Lelkiismeret kérdése is am...
2011. dec. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Van pár utcával arrébb egy öreg néni akinek rengeteg macskája van, azt mondta, hogy a kölyköket befogadja, de az anyukát nem. Össze gyűjtöttem a kicsiket egy nagyobb dobozba, aztán anyuval együtt kocsival átvittük őket. Az anyuka cica azóta is itt ül az ajtóban, de őt meg se lehet fogni, ha kimegyek máris elrohan. Nagyon sajnálom, hatalmas baj ha adok neki kaját?
2011. dec. 9. 19:28
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnéd megtartani, ne adj neki szerintem. Magadban döntsd el, hogy mit szeretnél vele… Ha azt szeretnéd, hogy elmenjen az ételadás a legrosszabb. Gondold meg, hogy megtartod -e. Az ilyen cicák nagyon hálásak tudnak lenni. Hozzánk is így került macska. :) Nem tudom, hogy hova valósi vagy, de menhelyek oldalán szokott lenni gazdikereső. Pl. mi is a tappancs menhelyen adtunk hirdetést és sokan jelentkeztek. :) Ha hirdetést adsz fel, az örökbeadásig etesd szerintem. :)
2011. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi:) Az a baj, hogy az én macskám fél tőle, és a mamámnak is van egy nagy hím macskája, meg kisebb rágcsálóink vannak, jövőhéten meg jön egy kiskutya is, szóval sajnos nem fér el.A környékünkön meg nincs menhely balaton parton lakok legközelebb 40 km-re van menhely=/ próbáltuk megfogni, de nagyon okos egyik módszernek se dőlt be...

De nem adok neki kaját, mégis itt dekkol az ajtó előtt majdnem egész nap (üvegajtó), de mikor odaállok az ajtóhoz elbújik.

2011. dec. 10. 16:53
 10/18 anonim ***** válasza:
Huh, hát így tényleg nem tudom mit csinálj szegénnyel. Pedig ha valaki nem fogadja be, nagy valószínűséggel jövőre is lesznek kicsinyei. :( Akár plakátokat is rakhatsz ki, hátha kell valakinek. :) Csak írd rá, hogy még nincs elkapva. A szelídítésnek van több módja is. :)
2011. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!