Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nap hányszor adtok enni a...

Egy nap hányszor adtok enni a kutyátoknak? Tápot vagy inkább házi kosztot, maradékot adtok az állatnak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Naponta 2x kapnak enni. Én Barf étrendel etetek.

Erről itt találsz információkat:

[link]


[link]

2012. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én adok neki reggel tápot, este pedig maradékot. Mindkettőt szívesen fogyasztja! :D Plusz ha ezután még éhes akkor úgyis jelzi és ha nem kajált olyan sokat aznap akkor adok neki még! :)
2012. júl. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
BARF alapján etetek napi 2x er
2012. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kölyök korában naponta 4x adtam neki kimondottan kölyök kutyáknak való tápot meg konzervet . De amint nagyobb lett elsősorban naponta 2x kap házi kosztot és 1x kap egy kevés tápot ha megéhezik tudjon enni .
2012. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

van kitéve táp neki, ha kedve van rágcsálja, nem hülye,hogy befalja ha kell, ha nem.

egyébként este kap főtt húst, vagy olyan házi kaját ami hús, plusz zöldségek,rizs.

mindent szívesebben megeszik,mint bármelyik extra premium tápot. most töltött káposztát választotta táp helyett..

ez van :D

2012. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VBeata81 ***** válasza:
Naponta kétszer kap enni, de. és este. Minőségi tápot, konzervet, lazacolajat. Azért házikaját is ehet, keveset.
2012. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Naponta 1x, általában reggel. (Hill's táp)

Ha úgy alakul, hogy marad valami, ami neki is való (gondolok pl. hús, hal..), akkor azt is kap rizzsel.

2012. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!