Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátoknak milyen...

A ti kutyátoknak milyen "fura" étkezési szokásai vannak?

Figyelt kérdés
Az enyém imádja a nyers fokhagymát. Nem eszik kiló számra, de él hal a nyers fokhagymáért. Acana táppal etetem, az állatorvos szerint teljesen egészséges, szép kutya, nincs vitaminhiánya, hogy esetleg azért enné. De azt mondta a doki, hogy nem lesz baja tőle, csak ne egye kiló száma. Úgy szoktam neki adni, hogy a száraz tápját néha felöntöm egy kis húslével, amiben benne hagyom a főtt fokhagymát. Az első mindig az, hogy kikeresi a fokhagymát. :)
2012. júl. 5. 09:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

AZ enyém mindenféle zöldséget imád (gomba karfiol paprika stb..) valamint oda van a napraforgó magért.

Csak főt kaját eszik (vagy sült) kutyakajába bele se szagol...(állatorvossal összeállított receptjeink vannak, de egyáltalán nem bánom)

Egyébként teljesen egészséges, 3X fajtagyőztes.....

2012. júl. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém a kenyeret imádja. Ha teszek egy kis darab kenyeret a tálja aljára és rá a kutyaeledelt akkor előbb kibányássza a kenyeret és utána jöhet csak a kutyaeledel. :) Más kutya aki maradékon él örülne ha prémium minőségű (nem akarom kiírni a reklám miatt a márkát) kutyatápot ehetne, de csak száraz kenyér jut neki, ez meg pont azt szereti.
2012. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém szereti a paprikát, nyers krumplit, paradicsomot, sőt még a savanyúságot is. Csak a főt tojást utálja :) Szerintem tudja mi jó neki, főzésnél szokott kapni egy keveset, semmi baja nincs tőle.
2012. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyusaunk a füvet is kajálják, sőt, még két éve kb. a nőstény kutyusunk átmászott a szomszédba, kikaparta a földből a macskakakit, és megette. Nem vicc! :D
2012. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A füvet gyomorégés és egyéb gyomor panaszok ellen / miatt eszik....
2012. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám imádja a szőlőt és az almát. Ha rizibizi maradékot kap, akkor a rizst megeszi, a borsót kiválogatja, és otthagyja. Persze, 1 óra múlva azokat is megeszi, nehogy éhezzen... :D (Imádja a hasát)
2012. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Na, akkor nem csak az én kutyám ilyen ínyenc. :) Amúgy a füvet tényleg minden kutya megeszi a pocija miatt, de a macskakaki az már durva...:D
2012. júl. 5. 09:52
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
mindent megeszik amit mi is megeszünk.. egyszer sült krumplit ettünk de már nem bírtuk így odaadtuk neki a maradékot és volt mellette egy kis hagymás saláta és az öcsém ment ki hozzá és azt is belekotorta a tányérjába.. nos.. elfogyott még a hagyma is.
2012. júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
az én kutyám az mindenféle kaját megeszek csak a mézet eg a jemet nem. a kedvence a kocsonya és a májkrém. A kutyatápot pedig csak akkor eszi meg ha nagyon éhes. :)
2012. júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A kutyám imádja a főttkukoricát! Ha húst adunk neki, simán elvehetjük tőle, nem morog ránk.

De ha a főttkukorica csövét adjuk neki, amin természetesen hagyunk pár szem kukoricát, akkor már morog, ha közelítünk felé. :D

Nagyon dilis. :D

2012. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!