Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Rábába bele lehet vinni kutyát?

Gabi86 kérdése:

A Rábába bele lehet vinni kutyát?

Figyelt kérdés
Itt ez a nagy meleg és az van hozzánk viszonylag a legközelebb és el szerdtném vinni magammal öket.

2012. júl. 7. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Alattomos egy jószág a Rába!

Nagyon hirtelen mélyül métereket, és a sodrása is kiszámíthatatlan. Azt javaslom, hogy hosszú pórázon beviheted, de nem ajánlom anélkül. :-|

2012. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, de pórázzal.
2012. júl. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat.és mit csináljak ha valami rosszul sül el vagy a kutyák azért ki tudnak úszni,mert nekem 3 kutyám van és egyszerre szeretném vinni öket.Vagy mondjatok olyan helyet szombathely környékén ahová el lehet öket vinni.
2012. júl. 7. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Szombathelyen van sok hely szerintem, ahol kényelmesen beengedheted a kutyáidat. Az oladi suli mögött folyik egy patak (Perint), ott szinte mindig elég alacsony a vízszint, én a kutyámat mindig odaviszem. A patak mentén végig találni olyan helyeket, ahova könnyű bejutni.
2012. júl. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi,de oda bele lehet vinni?nem büntetnek meg érte?

nem szól senki?

2012. júl. 9. 23:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem büntethető. Nagyon sok kutyás jár arra felé.
2012. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!