Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 10 hetes normál...

Éci55 kérdése:

Van egy 10 hetes normál méretű yorki kan kiskutyám a szülei 2 kg körüli súlyúak most az enyém 1,2 kg ez normális nem sok egy kicsit? Válaszát köszönöm Csak olyanok írjanak akiknek van tapasztalata. Okoskák kímáljenek.

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 17:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
70%
Itt lép életbe a 13-as válasz. Feladom!
2012. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
7%
Mert te olyan okosnak hiszed magad itt nem leszólni kell a másikat a kérdésre kell válaszolni vagy ha nem tudod akkor nem kell írjál ide semmit főleg nem hülyeséget vagy a többi ökröt majmolni,már tisztelet a kivételnek aki normálisan tud választ adni egy kérdésre.Nem tudom hogy minek írnak ide emberek ha bunkón képesek választ adni.
2012. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
89%
Ó, te jó ég..... Na ilyen az, mikor a hülyeség szorgalommal párosul...... Törzskönyv minden tk-ezett kutya kölykének jár, akkor is, ha a kutya mondjuk színhiba miatt tenyésztésre alkalmatlan. Max. ha a tenyésztő biztosítékot akar arra, hogy nem fogják tenyészteni az arra alkalmatlan kölyköt, az eredeti példányt csak az ivartalanítás igazolása után adja ki. Vagy ráírja piros tollal vagy filccel, hogy nem tenyészthető. De attól még kiváltja minden megszületett kölyökre.....
2012. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
8%

Na jól van itt fejeztem be!Édesapám megmondta soha ne vitatkozz hülyével mert összetévesztenek vele.Na ebben a pár percben elgondolkodtam hogy tényleg ilyen ostoba vagy vagy csak teteted de rájöttem hogy csak rosszak az ismereteid.Nem a te hibád csak még egy dolog mielőtt elteszem magam holnapra mert korán megyek dolgozni,a kérdező holnap szét röhögi az agyát rajtad ha ezt meglátja:)

Jó éjszakát!

2012. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
90%
Itt többen próbálunk meggyőzni, hogy a te ismereteid rosszak. Jó lenne előbb tájékozódni mielőtt kötöd az ebed a karóhoz!
2012. júl. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
89%
Csakhogy azt küldted el, amit a Shacramentnek szántál!:D Na, Téged se az eszedért szeretnek!:D Nekem ne irkálj kislány! Itt kérdezz, válaszolok!:) Minden választ megkaptál, kiválasztottad azt az egyet, akinek szeretnéd, ha igaza lenne a többi 20-al!!! szemben. Legyél boldog a kutyáddal azt kívánom, de aki olcsó kutyát vesz, az készüljön fel mindenre, ne nyafogjon, mert reklamációnak helye nincs. Ha pedig tanácsot kérsz, kérdezel, ne balfékezd le azt, aki veszi a fáradságot és válaszol. Attól még nem balfék, hogy a valóság amit eléd tár, nem tetszik neked!
2012. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!