Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám hozzászoktatni...

Mónika07 kérdése:

Hogyan tudnám hozzászoktatni egy német spicc kutyát a cicáimhoz?

Figyelt kérdés
kóbor kutyus volt,,valószínűleg kirakták majd ahol apu dolgozik odaszökött.sokáig tartott míg megszelídítettem nagyon félt az emberektől, aztán tegnap hazakísérte aput,aminek a cicák nem igazán örültek.kergeti őket nem bántja,de nagyon érdekli a macskák.most el van kerítve nem mehet a hátsó kertbe de ha megérzi őket ott toporzékol és nyüszít?szeretnénk befogadni de ha nem békél meg a cicákkal nem tudom mi lesz mert a cicák fontosabbak.ezenkívül lesz mellette egy kölyök golden is.vele jól ki fog jönni?

2012. júl. 7. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Első körben tegyél meg annyit, hogy megnézeted, van-e benne chip, esetleg hirdeted fb-on.

Nem lehet tudni, az is lehet, hogy elszökött, ellopták, így került hozzátok és halálra volt rémülve, azért láttad ilyennek. Adj egy esélyt neki, hátha otthon egy kisgyerek várja haza.


Cicákkal próbáld úgy, hogy megfogod a macskákat, az öledbe veszed és hagyd, hogy megszagolják egymást. Ha a macskák menekülnének, akkor sajnos nem valószínű, hogy változik a helyzet (bár a macskákhoz nem értek).

2012. júl. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is cicám volt először, de megszokta a spiccünket és ha csak kergeti akkor fogd meg a macskát és hagyd hogy a kutya megszaglássza, mert azzal hogy a macska szalad azzal ezt váltja ki a kutyából ha nem szalad akkor viszont nem érdekli. :)

2012. aug. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!