Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy majdnem 1,5 eves...

Van egy majdnem 1,5 eves amsztaffom. Van ra gyogymod?

Figyelt kérdés
osszeverekedett egy rotival, es a roti kitepte a szoret, a feje nyaka pofija varas volt.....nemreg nagyon elkezdett hullani a szore, en meg szepet kikefeltem, meg kiszedtem a z elhalt szoroket a sebbol, mert csunya volt.....azt hallottam hogy a szore soha tobbe nem no vissza, ez igaz? mert most elegge csunya, meg pont a feje tetejen van jo nagy var.....komolyan nemlehet segiteni sem rajta?
2012. júl. 8. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem vmi szőr és bőr tápláló vitamintól hátha kinő,próbáld meg szerintem
2012. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sampon, spray vagy tabletta....
2012. júl. 8. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Betadinozd a sebet és idővel kinő a szőr. legkésőbb a következő vedlésnél.
2012. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki nő a szőr, lehet nem most, de biztos kinő. Az össze vissza vert menhelyi kutyák is hogy kikupálódnak, gondolom láttál már képeket. Betadinnal kell fertőtleníteni a sebeket, aztán ha veszel rá vitamint, akkor veszel, de nem muszáj. Kikupálódik majd egy időre.
2012. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kinő majd neki. Az én kutyámnak vedléskor ott ahol sebes volt (feje és a pofa része) szinte teljesen lekopaszodik és később nő ki rajta.
2012. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csúnya,nehezen gyógyuló sebekre!!

[link]

2012. júl. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem fekete kutyámat kapott el egy fila. A koponyája tetején lett egy 10 cm-es vágás a csontig. Betadint kapott és amikor begyógyult, senki nem vette volna észre, hogy valaha ott seb volt.
2012. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!