Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet a kutyának...

Hogyan lehet a kutyának megtanítani, hogy ne nyalja meg a kezem?

Figyelt kérdés
Ha például állok, lóg lefelé a kezem, odajön, és megnyalja. Kenjem be valami keserűvel?
2012. júl. 8. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

mi a bajod azzal hogy puszit ad neked? Szeret téged..

Kutya az kutya,enyémtől akkor frászt kapnál ő annyit puszilgat:D

2012. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Az enyém meg az arcomat nyalogatja, és nem bánom.
2012. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha bárki bármi olyant akar neked csinálni, amit nem akarsz, akkor mit teszel? Közlöd vele, hogy nem!. A kutya tökéletesen megérti szintén ezt a szót, ha már hallotta tőled. Hozzá még eltolod a fejét magadtól.
2012. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert nem kell nyalogassa a kezem, amikor éppen nem foglalkozom vele. És marhára undorító és nem is egészséges, ha a kutya az ember arcát nyalogatja. Ha te nem kapsz el valamit a kutyától, majd a kutya kap el tőled. Nem puszi. Nem ez volt a kérdés.
2012. júl. 8. 17:14
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Húzd el a kezed, még mielőtt megnyalná.

Ez kb. olyan, mintha Te valakire rámosolyognál, ő meg ecetet fröcskölne a szemedbe. A kutya így lett teremtve, ez ösztönös cselekedet. Ha Téged ez a legalapvetőbb tulajdonsága zavar, akkor nem kell kutyát tartani.

2012. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Állok a kertben, és bámulom a felkelő napot. Nyilván elhúzom, ha már megnyalta, de "hátulról támad".

Ez nevelési kérdés, és nem az én kutyám, hanem édesapámé. Nem kioktatást kértem, hanem választ a kérdésemre!

2012. júl. 8. 17:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ez az első amit megtanul a kutya. Lehet valakinek gusztusos, szerintem nem. Érdekes még egyik sem halt bele, hogy nem nyalogathat. Nem ettől függ, hogy mennyire szeretem. Ha ezt teszi, egyszerűen megbünteted, úgy ahogy más esetben tennéd. Persze eleinte nem lehet elkerülni, hogy megnyaljon, de a nevelés így megy. Nem várhatod el tőle, hogy azonnal soha többet ne nyalogasson.
2012. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5%
Én szeretem ha megnyalja a kezemet,ezzel fejezi ki,hogy szeret.
2012. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Díjaznám, ha nem pontoznátok le azokat a válaszolókat, akik a kérdésre válaszolnak, mint a hetedik válaszolót! Köszönöm!
2012. júl. 8. 21:10
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Rántsd el a kezed és egy hangos,,Nem!-mel add tudtára,hogy te ezt nem szeretnéd.Ha hirtelen kissé megijed a hangos szótól,egy pár ilyen után fel fog vele hagyni.
2012. júl. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!