Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nehéz olyan albérletet (lakás)...

Nehéz olyan albérletet (lakás) találni ahova kutyát is vihetek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha állatszerető, kutyatartó tulajdonost fogtok ki, akkor nem nehéz. De van nem állatszerető ember is. Viszont ha piszkos lesz a lakás, a kutya szőre vastagon állni fog, szag lesz, akkor nem éppen kedves szóval fog terepszemlézni menni
2012. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Én nehéz ügynek tartom más lakásába költözni kutyával. Ha elmondod a főbérlőnek, akkor jobb esetben sűrűbben fog ellenőrizni, rosszabban pedig nem adja oda a lakást.

Érthető vagy sem, biztosan nem keresnék kutyával albérletet.

2012. júl. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-3 éven belül én is elfogok költözni albérletbe tesómmal van két kutyánk nyílván ők is jönnének, de nem lennének a lakásba egész nap , én bevinném a munkahelyemre őket (kutyakozmetikus leszek) ,de mi azt gondoltunk nehéz lesz olyan lakást találni ahova beengedik a kutyákat,mert sok olyan ember van aki nem szereti őket,két kistestű kutyánk van talán így könnyebb lesz..

egyik ismim a vizslájával nagyon nehezen talált olyan lakást ahova mehet kutya ,ő is vitte magával a kutyát a munkahelyére ,konkrétan ezzel tudta megszerezni a lakást,hogy a kutya nem lesz egész nap a lakásba csak este

2012. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen nehéz és valószínű csak kevésbé jó környéken, kevésbé jó állapotú lakást fogtok találni, mert kb 90%-ban szóba sem jöhet a kutyatartás albérletben. Ahol meg igen, ott vagy iszonyú nagy mázlitok volt, vagy már nem tud sok kárt tenni a lakásban a kutya.
2012. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan h kutya mehet gyerek nem ....azt mondta a főbérlő..
2012. júl. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 10:42 Nekem is gyakrabban mondták, hogy kutya mehet, gyerek nem.

Bár az indoklás mindig elmaradt. Ez egy rejtély... :D

2012. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!