Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamarosan lesz egy kölyök...

Hamarosan lesz egy kölyök labradorunk nem tud esetleg valaki mondani valamit? Szeretném, ha minél hamarabb válaszolna valaki mert napokon belül, azaz holnap, vagy holnap után megérkezik. És összetudnak majd szokni a cicáimmal?

Figyelt kérdés
Ezeket tudom: Nagyobb növésű, nem csak inni szereti a vizet, hanem úszni is szeret benne. Ja és napokon belül itthon lesz! (Holnap/holnap után legkésőbb kedden? Nem tom biztosan...) Az oltásokkal is tisztában vok!

#fekete #kölyök #Kölyök kutya érkezése
2012. júl. 8. 22:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi :) már am 6-7 hónapos, és naon ugatja a cicáinkat mert van 2 kisebb, de azok meg fújnak rá meg minden, nem is nagyon látom őket lehet h a mamájuk elköltöztette őket.... :/ És név kiválasztásban tud valaki segíteni? :) ha igen nagyon megköszönöm! :) ^^
2012. júl. 10. 14:06
 12/17 anonim ***** válasza:
Lehet pontosan tudni, mikor született? Talán egyidős az enyémmel.
2012. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon.... Majd fölhívjuk a volt gazdiját és megkérdezzük.... :)
2012. júl. 10. 15:29
 14/17 anonim ***** válasza:
A cicáiddal össze tud szokni,de ne legyél olyan biztos benne,hogy jól meglesznek!A mi 3 hónapos tacskónk is már megugatja az idős,és a fiatal cicákat!
2012. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszi :) Ami kutyánk is folyton megugatja őket.....
2012. júl. 11. 15:58
 16/17 anonim válasza:
Szerintem készülj fel két évnyi aktív tombolásra. Az én kutyámat 2 éves kora előtt nem lehetett megsimogatni, mert örömében lefejelte az embert. Játék mindenképpen legyen különben szétszedi a berendezést. (Nálunk lerágta az utánfutóról a hátsólámpát.)
2012. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. júl. 21. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!