Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek, egy angol véreb,...

Szerintetek, egy angol véreb, egy labrador a gazdája segítségére sietne, ha azt mondjuk megtámadnák az utcán pls?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha elég erős köztük a kapcsolat, akkor igen.

De azért azt tisztázzuk, hogy ez a "segítségre sietés" a legdurvább esetben is kimerül egy támadó jellegű ugatásban!

A harapás nem jellemző a kutyákra ilyen esetben, még sokkal harapósabb kutyáknál sem!

(mármint külön ilyen irányú tanítás nélkül) Még egy rotit is rá kell venni, és meg kell tanítani hogy valóban támadjon ilyen esetben. Ha ez a cél.

De magától egy kutya se fog csak úgy harapdálni!!!

Legfeljebb egy ideggyenge labilis kutya, de az sem egészséges ösztönből, hanem a pszichés gondjai miatt.

2012. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. júl. 9. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem szetterem volt, az elkezdett morogni mikor kötekedtek velem, pedig az is vadászkutya. Szóval szerintem igen.

Amúgy a kuvasz mindenféle tanítás nélkül, magától is harap ilyen helyzetben. Nem azért mert labilis, hanem erre lett kitenyésztve.

2012. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A véreb igen, a labrador legfeljebb ha tanítva van rá.
2012. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Kedves 4-es, és sokan mások! A véreb egyáltalán nem az, mint amire Te gondolsz. A véreb egy vadászkutya fajta, olvass utána! A labrador is vadászkutya. A véreb a megsebzett vad után ered. Nem pedig megsebesíti az embereket...
2012. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom mi a véreb kedves elöző ...
2012. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!