Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a Biomill...

Mit gondoltok a Biomill tápról? Jó minőségű?

Figyelt kérdés

Érdekelne hány százalék hús van benne és milyen árban van. Ha pl. egy Dog Chow-hoz meg egy Acanához hasonlítjuk akkor milyen? Van macskatáp változata is?

Kérlek válaszoljatok, előre is köszi!


2009. júl. 11. 22:04
 1/4 anonim válasza:
74%
Macskatáp az IAMS nevezetű a legjobb. A macskám 17 éves mindig ezt kapta. Mikor kiscica volt akkor azt mondta egy állatorvos vigyázni kell a tápokkal, mert még a wiskas is vesekövet okoz. Hát n hallgattam rá, most van egy nyugdíjas cicám, aki túlélt a télen egy fogműtétet is....
2009. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én Biomillt etetek. a 15 kg-os ára 10.000 Ft alatt van (azért így írom mert lehet eltérés)

érzékeny gyomrú kutyának kiváló, mert nincsen tele szójával.


Minőségre és árra is egy közép-felső kategóriás táp. Mindkét szempontból a Dog Chow-tól feljebb de az Acanától lejjebb van.


Mi nagyon szeretjük!

2009. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Biomillt a beteg kutyusom nagyon szerette, és erőre is kapott tőle. Nem volt olcsó, de szerintem megérte.


(Az IAMS-ról viszont hallottam már olyan híreket, hogy kegyetlen állatkísérleteket végeznek. Egy videót is láttam, pontosabban nem bírtam végignézni... :( )

2009. júl. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
úgy emlékszem hogy Svájci termék, szerintem nagyon jó minőségű.
2009. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!