Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a tápról?...

Mit gondoltok erről a tápról? Jó minőségű/beltartalmú?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 01:06
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Összetevők: gabona, hús és állati melléktermék(ebből legalább 20% baromfi) olajok, és zsírok, növényi melléktermék(0,4% inulin) hal és hal melléktermékek, élesztők, zöldségek, ásványi anyagok.


Tápanyagok: 25% nyersfehérje, 16% nyerszsír, 2,5 % élelmi rost, 6.5% nyershamu, 1,3% kalcium , 0,95% foszfor.


Adalékanyagok: A vitamin 13.000 NE/kg , D3 vitamin 1.100 NE/kg, E vitamin(alfa-tokoferol-acetát) 10 mg/kg, réz ( réz-III-szulfát pentahidrát formában) 10mg/kg, cink (cink -oxid formában) 70mg/kg, cink ( aminosav-cink-kelát hidrát formában) 10mg/kg, szelén 0,24%.

2010. dec. 29. 01:11
 2/31 anonim ***** válasza:
hát a nevét mondjad sztem aztán megmondjuk milyen
2010. dec. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
szerintem corsair
2010. dec. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Jobb lenne, ha hús alapú lenne, vagy legalábbis nem lenne odaírva, hogy és melléktermék, de végső soron nem olyan rossz. Van ugyan jobb is, de sokkal rosszabb is. Ez szerintem olyan alsó-középkategória. És gondolom az ára sem mindegy.
2010. dec. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
32%
figyelj, ha adhatok egy jó tanácsot ne etesd tápokkal a cicádat mert olyan anyagok vannak benne amelyek rászoktatják a macskákat hogy neki azt minden nap meg kell ennie!!! Az én előző cicám nagyon furcsán viselkedett kb.fél év után, pedig a legjobb minőségű tápokat vettem neki!!! Elvittem dokihoz és ő mondta ezt a konzverkajás dolgot, azt mondta hogy CSAK A HÁZI KOSZT A LEGJOBB!! A macskám nem akart semmi mást sem enni a konzerven kívül...leukémiás lett :( a mostani cicám amióta lehet csak házi kosztot kap, mindent megeszik, kicsattan az egészségtől :) ( karácsonykor csak úgy falta a káposztát :DDD)
2010. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
jajj bocsi nem írtad hogy cicád van :DDD
2010. dec. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

gabonával kezdődik, ergo abból van benne a legtöbb.

kutyának ilyet nem adnék, max talán a rágcsálóimnak.

2010. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ez viszonylag jónak mondható. A Dog Chow Lazacos is kb ilyen értékekkel van írva. Én még ajánlanám a Josera tápokat, azok is ebben az árfekvésben vannak.
2010. dec. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de azért nem jobb. Ha már egy tápnak 20 %-os "hústartalma" van, azt már lehet adni. Kb a Dog Chow is ilyen, szóval nem olyan borzasztó. Megmondanád a nevét ennek a tápnak?


Én azt mondom, kb ebben az árfekvésben adhatod a: Josera, Dog Chow, Belcando, Bewi-dog tápokat.

2010. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Francesca_ ***** válasza:

mindegy mi a márkája, az összetevőkből kiderül hogy sz@r.

nem 20% hústartalom, hanem a "hús és állati melléktermék" 20 %-a csirke (tehát tyúkbél és toll)

2010. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!