Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megsértődött? Ennyire?

Megsértődött? Ennyire?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik a kutyusom megsértődött rám. Tegnap kint voltunk sétálni a bnőmmel meg az ő kutyájával. Nem a legjobb haverok, de elvannak. Néha azért mondjuk durván játszanak. Többnyire ennek a levét mi isszuk meg, mert mi leszünk kék zöld foltosak. Tegnap játszottak, összevesztek és az enyém eléggé berágott rá. Utánna olyan furán ment, pedig sehol nem láttam rajta sérülést. Nem értem. Nagy nehezen jött csak oda,(nem szó szerint) nem adott puszit, pedig azt mindig szokott. Bnőm hiába hívogatta nem ment oda hozzá 1általán, pedig imádja az embereket. Más kutyákkal se foglalkozott, még köszönni se ment oda. Egyedül mikor bújocskáztunk abban vett részt vmennyire. Utánna már sétálgatott, magától is, de mikor hazajöttünk nem bújt hozzám, este se adott puszit. Pedig máskor imádja, ha dédelgetem puszilgatom. Puszit adni is alig akar. Mit tehetnék? Egyébként 2 éves kan Francia Bulldog.
2012. júl. 11. 09:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11:48-as! Az h nem figyel rád a kutya és semmibe vesz nem durci, hanem a tisztelet hiánya.
2012. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a barátnőd, akkor nem fogtok összeveszni. Nem valami elvetemült dolgot kérsz tőle, hanem lehetőséget ajánlassz a közös fejlődésre, hogy mindkettőtöknek és a kutyáitoknak is jobb legyen. Ha ezen megsértődik, az az ő baja.
2012. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát jaja. Csak mondom az a baj, hogy annak a kutyának MINDEN megvan engedve. Annyira utálom, hogy a 10 perces út hazáig félóra, mert az a kutya minden egyes fűcsomónál megáll szaglászni, meg rángat folyamatosan. Szerintem nem okozna neki lelkitörést, ha nem állnánk meg 2 percenként az ő kedvéért.. Na mind1.
2012. júl. 11. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!