Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kutya oltás?

Mennyibe kerül egy kutya oltás?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves keverékem. Eddig itt a faluban oltattuk be mikor kijött az állatorvos a főtérre és volt rá alkalom. De ezt most kihagytuk gondoltuk bevisszük Makóra vagy Szegedre be oltatni. Mennyibe kerülne? + vizsgálat is van hozzá? és az + áfa? mert csak egy oltásra szeretnénk bevinni. De ha észre venne valamit rajta és megvizsgálná akkor azért is pénzt kérne? Ezt szeretnénk elkerülni.. csak oltásért akarunk bemenni. Amúgy is a kutyám nem bolhás és féregtelenítve van. Teljesen egészséges.

Válaszaitokat előre is köszönöm!:)



2012. júl. 11. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

bármennyi lehet orvos függő!!


ezt a kérdést én tettem fel és ha elolvasod látni fogod ,hogy a válaszolok orvosai közt is mekkora különbség van



http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3172727-mitol..

2012. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olvastam és elképesztő, hogy egyeseket mennyire átvernek!

7 meg 15000ft??? Ez nagyon durva!Nekem a szomszédom az állatorvosom és soha nem fizzettünk oltásért 3000ft-nál többet!!! De egyépként az ár oltástól függően is változik

2012. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok:


hát azért is a másik kutyánkat máshova visszük ,hát ha olcsóbb lesz, azért nem mindegy,hogy 2 kutyának az oltások 18-19 ezer ft évente vagy csak 10 ezer (és úgy veszettség és kombinált is),nem állunk most úgy anyagilag sem, szerencsére van 7-8 hónap a két kutya oltási között és nem egyszerre kell kifizetni..


de jó hogy neked ,nem kell sokat fizetni érte..


azért a 15 ezer ft-os volt a legdurvább szerintem :S

2012. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én épp most voltam a héten.10ezret fizettem,1-chip berakás,1-komninált és 1 veszettség elleni oltásért.Szerintem ez jó ár.A chip volt a 4000,mert a vékonyabb tűt kértem,az oltások meg 3-3.
2012. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!