Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok...

Milyen kutyát ajánlotok kisgyerekek mellé, amelyik nem ugrál fel rájuk, és nem rág össze mindent?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán ilyen kutya? Udvaron tartanánk.

2012. júl. 12. 13:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
# 9, ha nem értessz a kutyákhoz, akkor minek okoskodsz? Kerti kutyát pont olyan gyakran kell sétáltatni, mint a lakás kutyát. Semmi különbség sincs, mindössze annyi, hogy nem kell még külön pisilni/kakilni is kivinni, mert azt el tudja intézni a kertben is.
2012. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

4.vagyok,először is köszi a lepontozást, kedves névtelen akárki.


"Kerti kutyát nem szükséges sétálni vinni rendszeresen,elég heti 1x ,de az sem feltétlen fontos,ne hallgass a maroknyi unatkozó kutyamániásra akik állandóan itt lebzselnek mert nincs jobb dolguk.Felénk szinte minden házba van kutya és 1kezemen meg tudnám számolni mennyien viszik sétáltatni, mert annyira ráérnek mert se házimunkát nem kell végezniük se nem dolgoznak.Lehet tudni mikor mennek mert örjöng az egész utca összes kutyája akkor.Szerintem vegyél egy goldent vagy ennek keverékét az az ideális családi kutya,de elején meg kell tanítani mit lehet mit nem.Ugrálásról úgy kell leszoktatni hogy mikor 2lábon áll a hátsó lábára kell taposni és ráordítani hogy fúj vagy valami hasonlót.Nálam ez vált be"


Gratulálok! Te aztán szuper gazda lehetsz! Rátaposni a lábára ??? Vágd inkább le, és akkor tuti nem fog ugrálni. És ha ugat éjjel? Kivágod a nyelvét? Vagy kölyökként megrág ezt-azt, kihuzatod a fogait???


Mellesleg úgy látom Te is itt lebzselsz a házimunka helyett...

2012. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
Ja, és ne felejtsetek el lepontozni!!!
2012. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
22%
9esnek igaza van hiába pontozzák le,kerti kutyát is LEHET vinni sétálni de ha nem egy túlmozgásos izgága fajta akkor bőven elvan egy nagy kertben! Játszani lehet vele a kertben is,labdát dobálni rongyozni stb.Kertes házas részen lakom itt se viszi szinte senki sétálni a kutyát kivéve egy gyerekes családot akik a yorkit hurcolják a babakocsi mellett,meg egy biztonsági őrt aki melóba sétál a németjuhászával.Ennyi.Viszont ők abban különbek mint az ide írkálók,hogy nem akarják megmondani a többi kutyásnak ,hogy ők az okosak és a többség a hülye.
2012. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 lakle ***** válasza:
70%

Az igenis hülye, aki nem viszi sétálni a kutyáját.

A kérdezőnek meg annyit tudok mondani, ha nem akar foglalkozni a kutyával, akkor NEM KELL kutyát tartani.

2012. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%
12es ,tévedtél ,egyből a fejét vágom le ha ugat nem a nyelvét.Semmi baja nem lesz a lábra lépéstől,nem teljes súllyal történik csak hogy érezze.Jó módszer de nem kell elhinni,jobb kutyaiskolai önjelölt oktatók zsebét tömni minden apró dologért.
2012. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
25%

Akkor nálunk az egész város hülye lehet,csak te vagy helikopter.Tudjuk.Azt észrevettem,hogy ezen az oldalon a kutyab*zik a hangadók meg a pontozógépek,akik emberként tekintenek az állatukra gyerekpótlékként,sokan féltik a %ukat azért nem írnak ellenvéleményt,na én kivétel vagyok mert pont nemérdekel a %,még ha szúrja is a szemeteket.

Itt írta valaki a goldent,az pont jó lenne,de egy keverék is amelyik békés természetű.Basset is nagyon jó,nincs mozgásigénye,nem harapós.

2012. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Akár mekkora lehet az udvar,ha a kutyával nem foglalkoznak unatkozni fog és ebből adódik,hogy mindent szét rág,vagy megszökik..


Istenem 2-3 óra naponta az nem olyan sok,ha szereted a kutyádat, ne kerti dísz legyen szerencsétlen!!


Vegyetek inkább macskát,nyulat,hörcsögöt, azzal nem kell annyit foglalkozni!!


Én ismerek egy olyan embert akinek van egy labradorja és ő is azt hitte az udvar elég lesz a kutyának (ja és nem is nagyon foglalkozott vele) de amikor jött a kert fel ásása és a szökdösés,minden szét rágása,akkor azért már a fogták a fejüket,mivel ő se volt nevelve a gyereket állandóan föl lökte.. mondtam vigyétek el naponta 2-3 órára sétálni amibe legyen intenzív mozgás is ,azt is mondtam,hogy olvassanak el egy kutya neveléses könyvet, azóta a kutyát mintha kicserélték volna, minden nap 2 órát mozog , 30 percet foglalkoznak a szellemi lefárasztással és az ugrálásról is sikerült lenevelniük..


ez egy példa a sok közül,amikor egy kutya nincs normálisan lemozogtatva!!!

2012. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
33%
Átlagember nem ér rá 2órát naponta az utcán lófrálni.És neki is joga van kutyát tartani és tart is! Meg kell nevelni alaposan a kutyát akkor nem fog rágni ,ásni,nem az utcán kell szaladgálni vele.Ha tudja a kutya ,hogy mi a határ ,ha rosszat tesz azért büntetés jár akkor leszokik a rossz viselkedésről.
2012. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
84%
foglalkozz inkább a kölyköddel, nem kell nektek kutya.
2012. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!