Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feljelenthet? Sétáltatás...

Feljelenthet? Sétáltatás közben ránk támadt 1 Német juhász kutya!

Figyelt kérdés
Sétáltattam a Német dogomat és azt vettem észre ,hogy egy nagy Német juhász kan ugat és közeledik felénk! nagyon bepánikoltam,persze a kutyám megőrült.próbáltam elkergetni az idegen kutyát de nem lehetett. csak kicsit hátrált de jött ugyanúgy.gyorsan levettema akutyámról a szájkosarat.és amikor legközelebb közelebb jött elkapta a Dog-om a német juhászt és a földre vitte. 5-6mp ig ott tartotta utána leszedtem róla! Erre ezt végig nézte az ablakból egy bácsi ,és aztmondta feljelent ! hibás voltam?
2012. júl. 12. 15:36
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Ja és persze a kutya elszaladt,és vérzett.
2012. júl. 12. 15:37
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
A német juhász gazdája volt a hibás. Amúgy a bácsi feljelenthet, csak mit és kinek? Hogy látott valamit, valamikor, valahol?
2012. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
8%
Pórázon volt-e a kutyád? És miért vetted le a szájkosarat?
2012. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Hoogy, ne lett volna pórázon :D azért mert féltem h beleharap és tehetetlen lesz ,vagy estelgeg belém.
2012. júl. 12. 15:43
 5/34 A kérdező kommentje:
amúgy meg írtam h sétáltatás ,ami alapvetően ha utcán megyek póráz-.-.
2012. júl. 12. 15:45
 6/34 anonim ***** válasza:
Ismer a bácsi? Látta más is?
2012. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
igen,sajnos ismer.
2012. júl. 12. 15:53
 8/34 anonim ***** válasza:
6%
Hát elég nagy hülyeség volt részedről hogy levetted a szájkosarat a kutyádról... amit tenned kellett volna hogy megfordultok és másik irányba elmentek onnan. Igen, hibás voltál. De nem hiszem hogy bármi is lesz ebből a feljelentésből. A rendőrség nem szokott ilyenekkel foglalkozni.
2012. júl. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
de hát mit tudtam volna mást csinálni ha megtámadt ???
2012. júl. 12. 15:57
 10/34 anonim ***** válasza:
14%
A leghatásosabb, hogy a kutyádat a hátad mögé küldöd, így a két kutya között állsz és erőteljesen ráordítasz a másikra, közben elindulsz felé és a lehető legnagyobb felületet mutatod magadból. Nem kellett volna hagynod, hogy a kutyák egymáshoz érjenek.
2012. júl. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!