Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc kutyafajtátok...

Melyik a kedvenc kutyafajtátok és miért?

Figyelt kérdés
Lehetőleg csak egyet,de lehet akár többet is. Mindegyikre kéne legalább egy jó és egy rossz indok.:)

2012. júl. 12. 20:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
kuvasz,mert megbízható, hűséges és engedelmes,rosszat egyenlőre nem tapasztaltam.
2012. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 petrusi ***** válasza:
100%

Közép schnauzer: Kiváló társ és házőrző, komoly kutya, munka szempontjából mindenes és kifáraszthatatlan, lelkes fajta.

Sokaknak a trimmelés és a napi rendszerességgel való fésülés gondot okoz, de én fésülöm és trimmelem+kozmetikázom, ez csak még jobban köt egymáshoz.


Tacskó: Kitartó, éber, jó jelzőkutya, bátor (néha nagyon nem tudja hány kilós) és hűséges.

Hátrányai: Ha elkezd ásni, vagy pocokszagot érez, megállíthatatlan és néha makacs.

2012. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
92%

Német juhász:bár nekem még nem volt,de biztos lesz,mert okos,könnyen tanítható,szereti a gyerekeket,őrző kutya és nagyon tetszik.


És a hátrány az,hogy hajlamos: Szaruhártya - gyulladás,Gyulladásos ízületi megbetegedés, Gyomorcsavarodás,Csípőízületi diszplázia.

2012. júl. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
25%
És néha kicsit agresszív is tud lenni,de nem mindegyik.
2012. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Tacskó és a Máltai selyemkutya azért mert olyan édesek, jó családi kutyák és jól tarthatók lakásban és könnyen taníthatók.


Német juhász és a Rottweiler meg azért meg jó házőrzők, ők is jó családi kutyák, könnyen lehet őket tanítani és jókat lehet velük kirándulni.


Rosszat talán a Német juhászra tudok méghozzá annyit, hogy a fajta nagyon túl lett tenyésztve így sok az egészségügyi problémája....

2012. júl. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Amerikai staffordshire terrier ^_^ azért szeretem mert már 3éve ilyen fajta kutyám van :) az a jó benne h nagyon jól lehet játszani vele és ragaszkodó.az a rossz h nem nagyon jön ki a kutyákkal xd mivel harcikutya :DD
2012. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nekem a csivava. Olyan hűséges, annyira tud szeretni...neki van a legnagyobb szíve. Szerintem senki sem szeret nála jobban. Igazi társ. Engedelmes, és rendkívül okos, értelmes. Nem kerül semmibe, nagyon keveset eszik.

Rossz: gyors anyagcsere, ugatós fajta..amiről le kell szoktatni. És egy ilyen kicsi kutyát nehéz igazán kutyának tekinteni, de muszáj. És akkor semmi gond.

2012. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 bpi válasza:

Labrador <3


Jó indok: Olyan cukik a szemei xD, és persze a vakvezető képessége is lenyügőző (persze nem ez nem minden labradornál van így)

Rossz: Nem is tudok róla rosszat irni.:) Egyszerüen egy csodálatos kutya fajta

2012. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 bpi válasza:
''A kutya az egyetlen élőlény a világon aki jobban szeret téged, mint saját magát!'' egy gyönyörű szép mondatt rengeteg igazsággal :)
2012. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Németh. Anett válasza:
Border collie: gyorsan tanul és játékos
2012. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!