Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha?

Mit csináljak, ha?

Figyelt kérdés
Ha van egy bichon frisem és most 11hetes, de a szeme folyamatosan könnyezik és barnás foltot hagy a bundáján a szeme alatt... borvízzel mosogattuk neki, de nem igazán használ..- tudtok valamit ajánlani?

2012. júl. 12. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Állatorvost.
2012. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ma jöttem az állatorvostól, de nemtudott semmit mondani..gondoltam ITT hátha tudnak segíteni az emberek..
2012. júl. 12. 20:22
 3/11 anonim ***** válasza:
A szeme körül ki szokták vágni a szőrt. lehet kapni szemfehérítő néven többféle szert. Azzal kell még lekezelni.Nagyon régen tenyésztőktől azt is hallottam, natur szőlőzsírral minden nap a tisztítás után egy könnyű, vékony réteget húznak abban a vonalban, ahol a könny folyik.
2012. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. júl. 12. 20:23
 5/11 anonim ***** válasza:

mivel eteted??


mert az én bichon frise-mnek is sokáig barnás volt a szeménél a csipa miatt,meg a a szájánál is, aztán az érzékeny gyomrúsága miatt váltanunk kellett jobb minőségű tápra (Acana) és észrevettem,hogy eltűnt a barnaság neki a szeménél és a szájánál is..

2012. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
pedigree juniorral, meg minden nap multivitamint adok neki..néha sült csirkemellet, parizelt, virslit is kap
2012. júl. 12. 20:59
 7/11 anonim ***** válasza:
A lehető legrosszabbul eteted a kiskutyádat. A kölyök egyenletes fejlődéséhez nem ajánlatos mindenfélével etetni. Egy fajta kölyöktáp és kész. Abban benne van minden vitamin, ásványi anyag, amire szüksége van.A pedigréről válts át minőségibb tápra. Egy ilyen kiskutya nem eszik akkora mennyiséget, hogy megérezze a pénztárcád , ha valamivel drágább tápot veszel neki. Megéri, mert a növekedés idejében jól tartott kutya egészséges felnőtté válik.
2012. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a tápot nem mindig eszi meg, ezért adtam mellé neki mást is.de a minőségibb tápot jobban megeszi? vagy azt sem kívánja?
2012. júl. 12. 21:14
 9/11 anonim ***** válasza:

A jobb tápot általában jobban is eszik, de ha hagyod, hogy finnyás legyen, akkor válogatós lesz mindegy mit adsz neki.

A kutya egészsége miatt jó lenne, ha a pedigreet elfelejtenéd és legalább egy középkategóriás tápot kapna (árban is jobb, mert kevesebbet kell belőle adni és nem kell semmiféle vitamin mellé).

2012. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm:)mindenképpen veszek neki valami jobb tápot:)majd szétnéztek.
2012. júl. 12. 21:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!