Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a magyar agárról?

Mit gondoltok a magyar agárról?

Figyelt kérdés

Több órás séták mellett panelban tartható?? Állítólag hiába gyorsak, de nem igényelnek annyi mozgást az agarak, eléggé lusták (legalábbis a házban) . Egygazdás kutya?? Nektek tetszik?? Könnyen kezelhető?? Mennyibe kerül?? Van ilyen / hasonló kutyus menhelyen vagy fajtamentőknél? Nem most lenne kutyus, mert már van elég állatunk nem tudnánk őt is eltartani. Csak szeretek előregondolkodni. :)

A segítséget előre is köszönöm.

[link]

Szerintem ő gyönyörű. *.* :)


2012. júl. 13. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Mozgásügyileg bazi igénytelenek, de szeretik a hosszú sétákat.


Amelyiket ismerem nem labdázik, nem rohangál bot után, egy vágya van, állandóan a gazdival lenni. Bújós, kényes (:D) kutya. Elég önfejű, de nem úgy makacs mint az átlag kutyák. Rajtuk tényleg látszik, h lelkük van.


Magyar fajta lévén nem egy drága kutya, hobbi célra már majdnem nevetséges áron vehetsz tenyésztőnél.


És igen, van menhelyen:

[link]

2012. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek. Igen én is így tudom, mint ahogy az első írta, nem különösebben futkároznak. Itt is lakik a környékemen egy magyar agár, hiába póráz nélkül van a gazdájával a réten, nem mozdul egy tapodtat sem a csaj mellől. Hiába, tényleg nagyon ragaszkodóak. Rövid szőrük van, fázósak, stb.
2012. júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 14. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon jó választás de csak ha van időd és türelmed hogy megneveld a blökit különben lerombolja a lakást ;)
2012. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!