Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy német juhásznak megfelelne...

Egy német juhásznak megfelelne ez az életforma?

Figyelt kérdés

kertes ház

kint is bent is lehet

kutyaovi,kutyasuli,

naponta 2-3 óra intenzív mozgás

naponta 1 óra szellemi lefárasztás (trükk tanítás stb)

hétvégenként kirándulások


így jó lenne egy német juhász kutyának?


2012. júl. 13. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes:)


bár minden kutyának ilyen élete lenne (értsd:menhely,sintértelep,kizárt kerti kutya)

2012. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

akkor jó :)

majd lesz egy menhelyi kutyusom is :)csak a német juhász az álom fajtám és pár év múlva kertesbe költözök és így megoldható lesz egy nagytestű kutya tartása is :)

2012. júl. 13. 16:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak így legyen 12-16 évig, ne csak kezdeti fellángolás legyen belőle.
2012. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez bármilyen kutyának megfelelne.
2012. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is megfelel, de a kinti-benti létet nem ajánlom télre mert nem fog jót tenni a hirtelen hőmérséklet változás a szervezetének.
2012. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jelenleg is van kutyám és most panelban élek naponta 3x viszem le és az egyik séta mindig hosszabb,de ő kistestű, szellemileg nem minden nap,de minden másnap le fárasztom, 10,5 éves már ,szóval neki már nincsenek nagy igényei és nem csak az elején lenne így!!

de gondolom,ha egy nap mondjuk csak 2 órát mozgatom és fél óra szellemi lefárasztás van akkor is rendbe vagyok,mert a kertben még tudok vele játszani...

2012. júl. 13. 17:11
 7/10 A kérdező kommentje:

de én nem akarom kicsukni télen!!

én már megszoktam ,hogy a lakásban van kutya ,mert szeretem ha ott vannak :)



egyik ismimnek is német juhásza van és nála is bent van a kutya télen- nyáron és semmi baja,nyilván nem jó neki..de sokan így tartják a kutyájukat!!

2012. júl. 13. 17:15
 8/10 A kérdező kommentje:
meg az milyen lenne,ha beengedném egész évben de novembertől amikor a nagyobb hidegek jönnek már nem jöhetne be..
2012. júl. 13. 17:16
 9/10 Amigos ***** válasza:
:)
2012. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 16:50

Semmi baja nem lesz télen sem. Ha egészséges, tökéletesen fogja bírni a hőmérséklet változásokat.Az én nj-m lakáskutya. Viszont az iskolában kint van télen 5-7 órákat.Semmi baja.

2012. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!