Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfelelő név a goldenemnek...

Mónika07 kérdése:

Megfelelő név a goldenemnek hogy Goldi?

Figyelt kérdés
Próbálom minnél többet mondogatni neki, sokszor odarohan hozzám, máskor meg mintha nem is hallaná kapar és matat tovább az udvaron. Prólákozok most jutifalattal is.7 hetes kutyusról van szó. Szeretném azt hogy ha hívom egyből rohanjon hozzám, mikorra érhető ez el?
2012. júl. 13. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi fantáziád?
2012. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
hát nem annyi, hogy mondogatod neki a nevét:) amúgy az a név hogy "goldi" szerintem nem jó :) ez most olyan mintha egy labradort "labi"nak hívjának :) szerintem más névvel kéne próbálkoznod:D amúgy keresgess googlen, hogy hogy kell a behívást gyakorolni:) meg ajánlanám a 101kutyatrükk című könyvet:) keress arra is rá googlen és hátha fentlesz és eltudod olvasni:)
2012. júl. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
mond neki 1-szer hogy:Goldi majd adj neki valami negyon finomat (csak egyszer nagyon fontos ha többször mondod akkor több hívásra megy csak oda)
2012. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A stabil behívhatóság az egyik legnehezebb dolog. Kölyök korban még úgy sem lesz meg, nem tudod elérni, majd csak úgy minimum 7-8 hónapos korától.
2012. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

átnevezni nem merem mert már majd 1 hete hogy ezt hallja tőlem,am meg a neten kutyanevek címszó alatt ott szerepel a Goldi név hol y-nal írva hol sima i-vel :)

más is nevezte már el a fajtájáról a kutyát pl border collit collinak nevezi valaki ,vagy hallottam olyat h egy mopszot mopszlinak :)

2012. júl. 13. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!