Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire van szükségem, ha egy...

Mire van szükségem, ha egy kiskutyát szeretnék szobában tartani? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

hamarosan hazahozhatom a kiskutyát, holnap megyek vásárolni neki. szobakutya lesz. mire van szükségem? ezeken kívül kell/szükséges még valami?

-tápra/vízre 1-1 tál

-játék

-kosár

-hám

-fésű

-kutyasampon

-táp

-vitamin és porcerősítő


Illetve még azt szeretném kérdezni, hogy mit vegyek, amire/amibe "piszkíthat", és hogyan szoktassam oda? Hallottam valami cseppről, amit ha csepegtetek, oda fog járni a dolgait intézni. Ez igaz? Mi ez a csepp, megéri-e, és hol lehet beszerezni? állatpatikában?


Köszönöm!


2012. júl. 13. 19:09
1 2
 11/11 VBeata81 ***** válasza:
Én se vittem ki a 3. oltás előtt. Illetve, kivittem, csak ölben, hogy szokja a zajokat, de nem sétálhatott... És addig mi is pelust használtunk, nincs azzal semmi baj. Ahogy valaki már írta, humán gyógyszertárban vedd meg, betegalátétnek hívják. Ugyanaz, mint a kutyapelenka, csak feleannyiba kerül.
2012. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!