Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek fajta tiszták? Husky lenne.

Ezek fajta tiszták? Husky lenne.

Figyelt kérdés
[link] Olx.hu/elado-sziberiai-husky-kiskutyak-iid-165582532
2012. júl. 14. 18:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ott a gond hogy nem ért hozzá.

Mielőtt megvesz az ember egy kutyát minimum utána kéne olvasni hogy hogy is megy ez. Millió és egy oldal van ami kutya vásárlással foglalkozik. Csak sajnos a legtöbb ember kinézet alapján választ főként vagy úgy van vele hogy majd megtudja ő nevelni.

2012. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
hol má ez még félig se hasky!
2012. júl. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A hasky miféle állatfaj? Én csak hUskyt ismerek....
2012. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 nikikee457 ***** válasza:
Ez alaszkai malamut és husky keverék
2012. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
alaszkai malamut és husky keveréket láttam már! Nekem malamutom van, szerintem abszolut nem az! A malamut és husky keveréket külföldön ugyanúgy eladják, és mivel a két fajta nagyon hasonló, igy nem nézne ki így! De láttam, valaki már kommentált is! Ez husky meg valami nem tudom minek a keveréke! Sajnálom azokat akik nem vették észre , és ennyi pénzt oda adtak ennek a csalónak!
2012. júl. 15. 12:23
 16/17 anonim ***** válasza:

3. vagyok, de amelyik fekete, abban nincs. -.- "

De ne vedd meg, ha megakartad, mert keverék! Legalábbis, ha fajtatisztát akartál.

2012. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez a hirdetés nekem is szemet szúrt már régebben.

Véletlen sem huskyk, nem sok közük van hozzá szegénykéknek. Ez egyértelműen látszik is rajtuk.

Nekem is két huskym van és felnéztem egy huskys fórumra. Ott irt egy személy, hogy mi lehet a baj, hogy nem akar a huskyjának fel egyenesedni a füle. Aztán belinkelte ezt a hirdetést, hogy innen vette... Hát ott lett szembesitve, hogy egy keverék kutyust vett. De nem értem, még ha nem is nagyon ért hozzá, akkor is van net és rengeteg kép kis huskykról.. Elég lenne összehasonlitani és szembetűnő a különbség.. Nem mindjárt megvenni az első hirdetőtől ahol irja, hogy husky eladó...

2012. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!