Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes kutya fegyelmezése...

8 hetes kutya fegyelmezése összetekert újsággal?

Figyelt kérdés
8 hetes boxerem nem minden esetben tartja be a tanultakat, miszerint nem harapjuk a lábakat, nem rágjuk a nadrágokat. Mi, a párom és én még tudjuk is kezelni, nem könnyű, de megoldjuk, fiatalok vagyunk, viszont az idős nagymamám, aki szintén velünk él nem igazán. Lehetne, hogy ő, csakis a mama, újsággal legyintse meg? Vagy ezzel még korai fegyelmezni, félős lehet, mert azt semmi esetre nem szeretnénk.
2012. júl. 14. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Meg lehet azt legyinteni újsággal. Ha máshogy nem megy, akkor rákell szólni. Hangosan. Nem lesz az félős, ha nem veritek szakmányban. Eyszer egyszer fegyelmezés céljából megengedett. Én is így bánok a kölykökkel, ha rosszak
2012. júl. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha nem csap rá egy hatalmasat akkor nem baj, én is csináltam, de közelébe sem ért, csak fenyegetően legyintettem felé.

bár mamád gondolom nem hülye,hogy ne értse meg..

2012. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
El kell kezdeni a nevelést, de még kölyökkutya! Nem szabad bántani, mert később bajok lesznek vele! Félős lesz...
2012. júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha abból ért,akkor lehet újsággal is teljesen mindegy. Egy kutyát nem szabad verni,de ha már nagyon pofátlan egy taslit kaphat,újsággal még nem is fáj,de tudatod vele hohgy baromi gyorsan hagyja abba. Én oldalba szoktam bökni,azt utálják általában ,ha látom hogy valamire készül néha rámorgok,idiótán hangzik,de hatásos :D

Mondjuk a fegyelmezés mindig az elkövetett "bűntettel" legyen egyenértékű,8 hetesen még nagyon kicsi,nem tudja mit lehet és mit nem,szigorúnak kell lenni,de semmiképpen sem durvának vagy agresszívnak vele.

2012. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnénk bántani, de elég energikus, kezelhetetlen, persze idő kell, de a mama miatt aggódom csak... Most nincs itthon. De nagyon szereti a kutyákat, az biztos, hogy majd a kezébe sem szeretné venni az újság tekercset, nem bántaná soha, de kipróbálom, talán beválik. És még a végén nem is kell már tőle tartanom. :)
2012. júl. 14. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen a boxerek azok kis korukban ilyen kis ördögök! :) De azért kell megfelelő nevelés neki, és nagyon sok mozgás! Később ha megkapott minden nevelést, akkor nagyon jó kutya lesz belőle. De előbb meg kell vele tanítattni ki a főnök!
2012. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lassan 2 hete velem van, elég jól hallgat rám. Nagyon édes, aranyos, nem is lehetne rá haragudni, egy angyali ördög. :)))

Az normális, hogy van, hogy óránként pisil? Hétfőn megyünk a dokihoz, mert gennyes a kukija. Lehet, hogy fel van fázva, vagy ez így még normális, mert nagyon pici és a meleg miatt sokat iszik is.

2012. júl. 14. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!