Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől fájhat a kutyánk lábújja?

Mitől fájhat a kutyánk lábújja?

Figyelt kérdés

Ma este azt vettük észre,hogy nem áll rá a bal hátsó lábára,megnéztük az újjai között semmi,végig tapogattuk a lábúj párnáit és ott az egyik nyomásra fáj neki,mitöl lehet???

ha nem múlik el hétfőn elvisszük dokihoz..


2012. júl. 14. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Beütötte lehet. :) Doki bácsi majd megmondja! :)

És igen állatoknál nehéz ügy ez, mert nem tudja elmondani hol és miért fáj. :/

2012. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Totanka válasza:

Légyszíves legyél kicsit konkrétabb! :)


Milyen, és mekkora kutyáról van szó? Mit csinált mielőtt észrevettétek?

2012. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1 éves havanese szuka

a mamáméknál voltunk egésznap ők kertes házba laknak,haza értünk kapott enni ,aztán aludt ,fel kelt akkor még nem sántított, elment újra aludni a helyére és amikor újra felkelt már sántikalva jött be a nappaliba..

2012. júl. 14. 22:27
 4/7 Totanka válasza:
Valószínű beütötte, vagy megrántotta. Jeget neki, és kutyabaja. Holnap még figyeljétek, de szerintem nem érdemes dokihoz vinni.
2012. júl. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a mi havanese kutyánk múltkor bele lépett egy darázsba és az valószínűleg megcsípte......utána nem is állt rá de másnap már igen :)
2012. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos ma reggel is sántít :( azt hittem mára elmúlik neki,de nem..fogalmam sincsen mit történhetett,jeget kipróbáljuk :)

Ha egésznap ezt csinálja meg még holnap is akkor visszük dokihoz,bár nem tudom ö ezzel mit kezdene..

2012. júl. 15. 08:43
 7/7 A kérdező kommentje:

gondoltam megosztom veletek,hogy most már nem sántikál, néha néha fel emeli a lábát,de nem folyamatosan, most az utóbbi sétánál 3x ha fel emelte egy pár pillantra :)


örülünk,mert akkor semmi komoly baja nincs, szerintem holnapra teljesen elmúlik neki


reggel mint írtam sántikált a reggeli sétánál is,bár többször lent volt a lába, a délutáni sétánál kevesebbet emelte a lábát és az utóbbinál mint írtam csak párszor emelte a lábát :D

2012. júl. 15. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!