Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félek hogy beteg a kutyám. Mi...

Félek hogy beteg a kutyám. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2 sarplaninai juhászkutyám van az egyik rohamosan fogy. 2 évesek ugyanannyit esznek. Az orra száraz, és kedvtelennek tűnik.azt hittem hogy biztos a meleg miatt van de a másik kutyának semmi baja. Egyenlőre még nem akartam orvost hívni hozzá...

2012. júl. 15. 01:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Hívj hozzá minél előbb orvost! Lehet akár komolyabb baja is! Ne halogasd az orvos értesítését! :)
2012. júl. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Férges is lehet, de valami egész komoly baja is lehet. Hívj állatorvost.
2012. júl. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz vagy hívd ki. Minél előbb annál jobb, így megelőzheted,hogy nagyobb baja legyen. Lehet most ad neki valami gyógyszert és holnapra már teljesen jól lesz.

Itt meg csak tippelgetni lehet,hogy talán ez vagy az..nincs sok értelme.

2012. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy be kell altatóznom hogy orvoshoz vigyem. Azt meg nem tudom kibírná e így lesoványodva. Harap és elég nagytestű.

Anyu azt mondja hogy csak a meleg miatt ilyen. sosem találkoznak idegen állatokkal, emberekkel nem tudom hogy kaphatott el bármit is.

2012. júl. 15. 15:34
 5/14 anonim ***** válasza:

Úgy nem tudod megoldani,hogy az orvos menjen ki?


A meleg miatt lehetne az,hogy kevesebbet eszik és fogy, de ha ugyannyit eszik és látványosan fogy az már baj. Ezt viszont te látod,hogy milyen mértékű,de ha kiírtad a kérdést akkor gondolom már szerinted se normális.

2012. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
55%
Vidd el állatorvoshoz, vagy hívd ki!
2012. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Megoldás: Szájkosár. Mehet az állatorvoshoz. Vagy ha téged is harap akkor az egész szégyen. Vagy elég ha felhívod és megbeszéled vele a tüneteket. Aztán vagy elmondja mi lehet a baja vagy kimegy hozzá.
2012. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

oké köszi gyakorlatilag semmit sem segítettetek...csak annyit közöltetek hogy hívjak orvost...de azért köszi.

Ezt magamtól is tudtam...


Az orvos volt ma nála. Elmondta hogy nem tudja mi a baja. írt fel vitamint. Ugyanazt amit eddig is szedet..

Fel vagyok háborodva!

Valami "kutya betegsége lehet"...ennyit mondott. Klassz ez olyan mintha a háziorvosom annyit mondana ha beteg vagyok hogy szerint valami ember betegségem van....

Ráadásul beoltotta úgy hogy gőze sincs mi a baj. 6500 ft a semmire.......

2012. júl. 15. 22:32
 9/14 anonim válasza:
63%
gyakorlatilag semmit sem segítettünk?! minek tartasz minket, talán állatorvosnak? o.O ha meg te is tudtad hogy el kell vinni állatorvoshoz akkor meg minek kérdezed hogy mi a baja?! el kell vinni orvoshoz, vagy ki hívni, és különben is honnan gondoltad hogy majd mi tudjuk hogy mi a baja, ha egy tapasztalt állatorvos sem tudja?? -.-
2012. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gondolhatod ,ha így tudnám mi baja azt írnám,hogy csináld ezt vagy azt vele, nem azt, hogy hívj orvost. Na mindegy.

Azért az érdekes,hogy csak úgy beoltja,közbe azt se tudja miért..mindenesetre remélem jobban lesz a kutyád ! :)

2012. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!