Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha panelba lesz majd kutyánk...

Ha panelba lesz majd kutyánk akkor hogy kell betanítani hogy ne mindenhova pisiljen hanem csak 1 helyre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Le kell vinni mindig az utcára és oda fog pisilni. Ezt nevezik szobatisztaságnak.
2012. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne szokja meg, hogy a lakásban lehet pisilni! Mi úgy csináltuk, hogy pici korában szinte óránként levittük és ilyenkor többnyire mindig pisilt, vagy kakilt. Aztán idővel csak 2 óránként vittük le, utána még ritkábban. Neki is jobb, ha az utcán végzi a dolgát.
2012. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

szerintem jobb ha teljesen szobatiszta lesz!!

1 évesen kerültek hozzánk a kutyák addig kertes házba laktak..


mi is az elején úgy szoktattuk a kutyákat ,hogy egy helyre..


mi a konyhába tettünk újság papírt és minden ajtót bezártunk így csak az előszobába és a konyhába lehettek napközbe és éjszaka,amikor nem oda ment a pisi az egyik újsággal felszívattuk és leraktuk a konyhába, 2 hét alatt oda szoktak!!


1 hónapig mindent becsuktunk,hogy véletlenül se pisiljenek sehova és bejött a módszer :)


most már csak napközbe amikor nem vagyunk itthon meg éjszaka mennek az újságra pisilni!! egy nap 3-4x vannak lent,de szerintem ez sem lenne elég nekik, mert pl 30 percet sétáltunk és 5 órára mentünk el kb de az újság tele volt pisivel is meg kakival is,szóval szerintem kis se bírnák , amikor suli idő van reggel fél hétkor tudjuk levinni őket, meg 2 vagy fél 3kor ,ezt az időt nem bírják ki!! amúgy kistestűek..

2012. júl. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

9:46-os vagyok


amúgy tényleg 2 óránkénti levittelel teljesen szobatiszta lesz!!


lehet lefogtok pontozni vagy bármi, én éjszaka nem keltem volna fel ,hogy levigyem,sőt most se kelnék fel..

2012. júl. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vidd le gyakran, elején 2-3 óránként. Eleinte biztos előfordul,majd hogy bepisil,de hát ez ilyen.

A lakásban meg sehova se szoktasd oda, hülyeség úgy nehezebben lesz szobatiszta és a kutya is összezavarodik, ha már nem engeded,hogy a lakásba pisiljen.

A kutyák a tiszta állatok a saját élő helyüket,ahol esznek,pihenek nem szeretik bepiszkitani.

2012. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!