Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Épp miamiban vagyok, és a...

Marcsi90 kérdése:

Épp miamiban vagyok, és a kiskutyám otthon maradt, ő egy amstaff kislány, és ki akarom hozattatni. Hogy tudom magyarországról az államokba hozni?

Figyelt kérdés
Utánnam tudják küldani? Kell neki karantén? Hol kell ezt elkezdeni intézni? Megvan minden oltása, chipje mindene.

2012. júl. 15. 16:28
 1/7 anonim válasza:
ahogy nézem a neten állatútlevél is létezik szóval nem kizárt hogy ez is kell majd hozzá!
2012. júl. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Előző vagyok,nézd meg a 8-as pontot!

[link]

2012. júl. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Remélem tudtam segíteni valamit
2012. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen,van ilyen, hogy állatútlevél...tanusítom, az én kutyámnak(egy 6 éves shar-pei kislány) is van, chip is kell, az alapján azonosítják, meg abba bennevan az összes oltása, és minden,ami vele történt...szerintem hívd fel(vagy hívasd fel az otthoniakkal) a helyi állatorvost,neki tudnia kell...
2012. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én várnék augusztus 14-ig a szervezésel. Akkor lesz valami szavazás a tartható kutyafajtákról.


"Amstaffrescue Hungary

A Villalobos oldalán nemrég tették közzé, hogy Tia Torres és csapata is csatlakozik a harchoz a pit fajtájú kutyák tartásának megtiltása ellen! Lennox halála őket is megrázta!!

. [link]

Augusztus 14-én szavaznak Miami-Dade megyében a jövőben tartható kutyafajtákról.Tia Torres és csapata elhatározta, hogy próbál változtatni az emberek felfogásán.Tudatosítani bennük,hogy az ott 23 éve hozott törvényben megszabott: és tiltott fajtának számított kutyák egyálatlán nem veszélyesek! [link] "

2012. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol élsz, az ottani tartási szabályoknak kell utána nézned.
2012. júl. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segítettetek
2012. júl. 15. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!