Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chicopee kutyatáp jó minőségű?

Chicopee kutyatáp jó minőségű?

Figyelt kérdés

[link]


erre lennék kíváncsi, nem tudom mennyi húst tartalmaz azt nem írja..


2012. júl. 15. 19:21
 1/10 Maxitabi ***** válasza:

Nem tudni, de nem sokat,mert a szárnyas lisztben csőr,toll, minden benne van.Ráadásul búza, kukorica is sok van benne... A maximum 6 csillagos értékelésben az egy csillagos tápok közé sorolták,tehát gyenge:

[link]

2012. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem annyira rossz, olyan erős közepes. De ennél van jobb áron jobb is:


[link]

2012. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb, ár/érték arányban meg kifejezetten drága a minőségéhez képest. Ennyiből már Taste of the wild-ot/ brit care-t/acana-t... is vehetsz. Amik már sokkal jobb minőségűek és az ár/érték arányuk is messze jobb, mint a chicopeenak.

De még ez is sokkal jobb, ráadásul olcsóbb is:

[link]

2012. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az a baj ,hogy ezek rendelősek,mert itt ilyen tápok nincsenek boltokba és rendelni nem szeretek..
2012. júl. 15. 21:00
 5/10 A kérdező kommentje:

akkor keresek más tápot, azt hiszem acana van itt a környéken kimérve majd veszek azt szerintem..


amúgy az orijen is jó táp igaz??? mert azt is lehet kimérve kapni :)

2012. júl. 15. 21:01
 6/10 A kérdező kommentje:

anyagilag nem állunk olyan jól és egyszerre 5-10 ezreket nem tudunk tápra kiadni

(a belinkelt csak egy példa volt,van belőle 2 kg kiszerelés is)


még pro plan-t meg acana,orijen,dog chow ezeket lehet kimérve kapni a környéken..hát lehet pedigree-t is de az egy kalap sz.ar azt tudom.. :D


majd anyuméknak mondom,hogy vhogy vegyünk egy nagyobb kiszerelést mert jobban megéri,mondjuk a brit az jó árban van..

2012. júl. 15. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:
A felsoroltakból az acanát ajánlanám, igaz, hogy az orijen jobb, de annak a magas fehérjetartalmát sok kutya nem bírja, bár ha kimérve veszitek, akkor egy próbát megérne.
2012. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
pro plan-t vettünk lazacosat :)
2012. júl. 16. 11:06
 9/10 Maxitabi ***** válasza:
Igen, az Orijen a legjobb ezek közül,azonban a leg drágább is!!!De óvatosan kell adni, ahogy előttem írták, mert nem minden kutya bírja (acanát sem-a nagy hús-fehérje és gyógynövénytartalma miatt),ezért ha kipróbálod, csak 2-3 hét fokozatos kevert etetéssel állj át. Zárójelben: irigyellek, hogy felétek lehet kimérve kapni, nálunk még acanát is elvétve (pedig mi kutyánk orijent eszik). Ezért mindig netről rendelek a legnagyobb kiszerelést,úgy olcsóbb.
2012. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

kis állateledeles boltok ezek és szerintem azért lehet kapni kimérve,régebben az egyikbe lehetett happy dogot is kapni,de a tulaj megszüntette ezt,mert ,hogy sokkal higénikusabb ha csomagoltan veszik meg mint,hogy kimérve..


de mondjuk szerintem jobb ez a kimérős ,mert olcsóbban hozzá lehet jutni a tápokhoz..

pl az acana 2,5 kg csomagoltan 4 ezer vmenyi, ha kimérve veszek 2 kg az 2600 ft szóval jobban megéri :)


anyával beszéltem azt mondta ,hogy tudja hogy jobban megéri a netről nagy kiszerelésben rendelni,de hát egyszerre sok 10-13 ezer ft anyagiak miatt,ezzel nekem az a bajom,hogy 2 hetente kell a városon át menni ,hogy kimérve vegyek tápot, két kutyánk van ugye és külön boltba vesszük a tápot mert egy helyen sincs a két táp..

ahol acanát vesszük az messzebb van , ahol a pro plan-t vettük az közelebb van..


nah mindegy azt mondta anyum még,hogy majd ha úgy jön össze pénz akkor rendelünk nagy kiszerelést ami mind 2 kutyának jó és kiszámoltam,hogy 15 kg táp 3 hónap és pár napig lenne jó nekik..

amúgy a Brit lamb &rice -ra gondoltam :)

2012. júl. 16. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!